divadlo

Rozprávky pri Dóme

Príjemné posedenie v detskom svete na Rudnayovom námestí, v ktorom sa ocitnete v rozprávke. Príďte si s vašimi ratolesťami  pozrieť divadelnú rozprávku každú stredu o 17.30 h počas prázdnin.

Táto akcia sa konala v minulosti

04.07. Cirkus – kus: Príbehy, ktoré rozprával Mesiac
Doma je doma, ale doma je aj tam, kde sú priatelia. Príbehy, ktoré rozprával Mesiac” je bábkovo-cirkusová rozprávka pre najmenších. Jej čarovný príbeh hovorí o mesačnom zvieratku, ktoré sa stratí v neznámej Zemi a vďaka svojej odvahe a zvedavosti v nej náj de okrem tej správnej cesty, aj tých správnych priateľov.„

11.07.    Divadlo ZkuFraVon: Pinocchio
Pinocchio je najznámejšia bábka na svete. Ale ten náš Pinocchio, nie je drevený, ani papierový. Je živý! Naozajstný živý Pinocchio. Kedysi síce býval riadne poleno, mal dutú hlavu a robil si čo chce. Ale my sme s ním mali trpezlivosť, venovali sa mu a verili, že raz sa stane naozajstným chlapcom. Nakoniec Pinocchio je v každom z nás. Ten živý, ale aj ten drevený. Veď každý z nás niekedy neposlúchal, sľuboval a len z čistého detského záujmu sa vydal hľadať neznáme dobrodružstvo.

18.07.    Divadlo Piki:     Elá Hop
Predstavenie  dáva  malým divákom možnosť stať sa aspoň na chvíľku odvážnymi  vedcami,  športovcami, či hudobníkmi. Dokazuje, že aj malí ľudia môžu robiť veľké činy. Stačí len nabrať odvahu.

25.07.    Divadlo Hotel Mária: Guliver na cestách
Hlavnou postavou predstavenia je kapitán Guliver, ktorý sa vypravil aj so svojou posádkou na plavbu po mori. Avšak jedného dňa nechcene skroskotal na ostrove Obrov, Liliputov či na lietajúcom ostrove koní, s ktorými sa snažil nájsť spoločnú reč. Predstavenie je založené na dobrodružstve Gulivera, kde mu pri jednotlivých výstupoch pomáhajú deti z publika, ktoré sa na istý čas "premenia" na rozprávkové bytosti a majú tak jedinečnú možnosť stať sa súčasťou príbehu

01.08.    Divadlo pod balkónom: Priadka a kráľ
Činnoherné interaktívne predstavenie pre deti o Priadke a kráľovi.

08.08.    Divadlo Piki:    Rozkrávka
Viete   o tom , že v rozprávkovom lese,  žijú  vedľa  troch  kozliatok  a troch  prasiatok  aj  tri  teliatka?  Jasné , že neviete. Veď o tom  nevedia ani páni  spisovatelia, inak by už určite o troch  teliatkach  napísali  nejakú  rozprávku. Ale my sme na to prišli . A nie len na toto, ale aj  na kopec ďalších  vecí.   Ak  aj  vy chcete vedieť kto  zachránil kozliatka z vlkovho  brucha.

15.08.    Odivo: Divočiny
Rozprávka so živou hudbou o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou.
A o jeho mačke. A o divočinách.
A o množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka.

22.08.    Divadlo Hotel Mária - Guliver na cestách
Hlavnou postavou predstavenia je kapitán Guliver, ktorý sa vypravil aj so svojou posádkou na plavbu po mori.
Avšak jedného dňa nechcene stroskotal na ostrove Obrov, Liliputov či na lietajúcom ostrove koní, s ktorými sa snažil nájsť spoločnú reč.
Predstavenie je založené na dobrodružstve Gulivera, kde mu pri jednotlivých výstupoch pomáhajú deti z publika, ktoré sa na istý čas "premenia" na rozprávkové bytosti a majú tak jedinečnú možnosť stať sa súčasťou príbehu.

29.08.    Divadlo Portál: Pyšná princezná    
Veselé rozprávanie s pesničkami o tvrdohlavej princeznej, ktorá neposlúcha svojho kráľovského otca a odmieta pytačov z celého sveta. No len do chvíle, kým sa na zámku neobjaví múdry a vynaliezavý kráľ Miroslav, ktorý si svojim odvážnym plánom získa srdce pyšnej princeznej.

Odporúčame

vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!
trh / gastro

Dobrý trh na Jakubáku

So 27.4.2019 / Ihrisko Jakubovo námestie
CITYLIFE odporúčame!