iná akcia

Deň detí v Malinove - Rozprávkový les

Príďte si zasúťažiť s Vašimi ratolesťami pri príležitosti ich sviatku a urobte im nezabudnuteľné poobedie.

Táto akcia sa konala v minulosti

Podujatie nesie podtitul "Rozprávkový les" - pri jednotlivých rozprávkových stanovištiach budú naše detváky súťažiť v rôznych disciplínach, ktoré overia ich športové, umelecké a iné nadanie. Pri každom stanovisku dostanú malé prekvapenie.

Rozprávky: Vodník Čľupko, Ako išlo vajce na vandrovku, Macko Uško, Šípková Ruženka, Medovníková chalúpka, Tri prasiatka, Popoluška, Smelý zajko, Červená čiapočka.

Disciplíny: chytanie zlatej rybky v bazéniku, slalom po dráhe s vajíčkom na raketke, nácvik prvej pomoci, prekážková dráha, maľovanie a ozdobovanie perníkovej chalúpky, slalom s fúrikom a stavanie domčeka, triedenie korálikov a navliekanie na šnúrky - výroba náramkov na pamiatku, skok vo vreci atď.

Stretávame sa pri poľovníckej chate v Malinove, kde ich okrem stanovíšť čaká aj mnoho ďalších atrakcií: skákací hrad, prehliadka požiarnickych áut, predstavenie kúzelníka, balónová šou, Montessori kútik pre najmenších, atď.

Nebude chýbať občerstvenie od malinovských maminiek, ako aj pojazdný predaj kávičky, street burgre a hot-dogy, čapovaná kofola a pivko, točená zmrzlina.

Odporúčame

ihriská a parky

Športové ihrisko Páričková

Zrekonštruované detské ihrisko vo vnútrobloku na Páričkovej ulici ponúka deťom úplné nové hracie prvky a vynovené hokejbalové...Viac
detské oslavy

Makovice

Komunitný priestor s kaviarňou a vegetariánskou kuchyňou v Stupave. V Makovici sa pravidelne organizujú workshopy, diskusie,...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac