iná akcia

Svetový deň štrikovania na verejnosti

Prídite osláviť Svetový deň štrikovania (ale aj hačkovania) na verejnosti a potešte predčasniatka a ich maminy. Vrámci projektu "Mamy mamám" chceme uhačkovať a uštrikovať štvorčeky, z ktorých vytvoríme deky. Tie budú potom rozdistribuované na neonatologické oddelenia po celom Slovensku.

Táto akcia sa konala v minulosti


Môžete si doniesť svoje projekty a posedieť si s nami na dekách, alebo sa môžete zapojiť a spraviť dobrú vec. Pretože zároveň sa k nám pridajú dievčatá z OZ Malíček a môžete pomôcť na mieste uštrikovať, alebo uháčkovať pár štvorčekov, ktoré sa potom pospájajú do prikrývok. Tie budú ďalej slúžiť predčasne narodeným detičkám.

Celú túto krásnu myšlienku nám pomáha zrealizovať skvelá galantéria Vlna na predaj, ktorá bude s nami hačkovať, robiť kurz hačkovania pre začiatočníkov a zabezpečí vlnu, háčiky aj ihlice.

Budeme súčasťou akcie EKO MAMA piknik v Sade Janka Kráľa, kde sa môžete zúčastniť aj rôznych prednášok a workshopov. 

PS: za každý uštrikovaný či uháčkovaný štvorček bude odmena.

Odporúčame

vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
festival

Vševedko festival

Ne 14.3.2021 / Stará tržnica
odporúčame!
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac
blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!