iná akcia

Úroda knižiek a kolekcie oblečka: Egreš, Mile, U dobrožrúta

Poďte s nami pokrstiť a spoločne uviesť do života novú chutnú knižku V záhrade od vydavateľstva Egreš a kolekciu milého oblečka od značky Mile.

Táto akcia sa konala v minulosti


Knižku V záhrade inšpirovalo detstvo – prázdniny u starých rodičov, oberanie čerešní, zaváranie uhoriek, zbieranie mandeliniek. Kríky plné ríbezlí. Jednoduchý príbeh vhodný pre deti od 1,5 do 4 rokov vymyslela a napísala Zuzana Mitošinková, knižku veselo a žiarivo ilustrovala Susie Hammer.

Knižkou V záhrade je inšpirovaná aj celkom nová a chutná kolekcia od Mile. Hráškové či cviklové pančuchy, usmiata brokolica na tričku, to všetko si budete môcť obkukať, vyskúšať či kúpiť priamo na mieste.

Taká záhrada hýri dobrotami a tie nebudú chýbať ani u nás. Na pomoc sme si prizvali našich susedov U Dobrožrúta, ktorí ponúknu ovocné tartaletky, jablkovú šťavu či sezónne ovocie a zeleninku zo Sveta debničiek. 

Pre deti máme počas celého trvania podujatia pripravenú aj tvorivú dielňu, kde si budú vyrábať rôznu zeleninku a ovocie z našich záhradiek. Tvorivú dielňu povedie naša kamarátka Janka Kobolková, ktorá robí v Novej Cvernovke legendárne tábory pre deti.

Rodičov možno poteší diskusia s Barborou Drahovskou, foodblogerkou a vynikajúcou kuchárkou pod menom ReBarbora - veganblog, speváčkou a maminou 1,5 ročnej Sophie. Tá je večne ubabraná od špenátu či kaše. Ako inšpirovať deti k tomu, aby jedli viac zeleniny a ovocia? Tajné tipy a triky vám prezradí Barbora v diskusii, ktorá sa bude konať v Kabinete pomalosti od 17:00 do 18:00.

Odporúčame

vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
divadlo

Bibiana dom umenia pre deti

Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac