iná akcia

Úroda knižiek a kolekcie oblečka: Egreš, Mile, U dobrožrúta

Poďte s nami pokrstiť a spoločne uviesť do života novú chutnú knižku V záhrade od vydavateľstva Egreš a kolekciu milého oblečka od značky Mile.

Táto akcia sa konala v minulosti


Knižku V záhrade inšpirovalo detstvo – prázdniny u starých rodičov, oberanie čerešní, zaváranie uhoriek, zbieranie mandeliniek. Kríky plné ríbezlí. Jednoduchý príbeh vhodný pre deti od 1,5 do 4 rokov vymyslela a napísala Zuzana Mitošinková, knižku veselo a žiarivo ilustrovala Susie Hammer.

Knižkou V záhrade je inšpirovaná aj celkom nová a chutná kolekcia od Mile. Hráškové či cviklové pančuchy, usmiata brokolica na tričku, to všetko si budete môcť obkukať, vyskúšať či kúpiť priamo na mieste.

Taká záhrada hýri dobrotami a tie nebudú chýbať ani u nás. Na pomoc sme si prizvali našich susedov U Dobrožrúta, ktorí ponúknu ovocné tartaletky, jablkovú šťavu či sezónne ovocie a zeleninku zo Sveta debničiek. 

Pre deti máme počas celého trvania podujatia pripravenú aj tvorivú dielňu, kde si budú vyrábať rôznu zeleninku a ovocie z našich záhradiek. Tvorivú dielňu povedie naša kamarátka Janka Kobolková, ktorá robí v Novej Cvernovke legendárne tábory pre deti.

Rodičov možno poteší diskusia s Barborou Drahovskou, foodblogerkou a vynikajúcou kuchárkou pod menom ReBarbora - veganblog, speváčkou a maminou 1,5 ročnej Sophie. Tá je večne ubabraná od špenátu či kaše. Ako inšpirovať deti k tomu, aby jedli viac zeleniny a ovocia? Tajné tipy a triky vám prezradí Barbora v diskusii, ktorá sa bude konať v Kabinete pomalosti od 17:00 do 18:00.

Odporúčame

blog

Kam z mesta za zvieratami

Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
24.03.2016
odporúčame!
blog

Najlepšie ihriská v Bratislave a okolí

Radi chodíte s deťmi von, no otravuje vás už chodiť na to isté ihrisko? Tipov, kde ísť v rámci Bratislavy a okolia je viac ako...Viac
03.10.2016
odporúčame!
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Rodinné centrum Kramárik je centrum pre rodiny s deťmi nielen z Kramárov. Vzniklo z iniciatívy mamičiek ako odozva na potrebu...Viac
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac