HoplaLand Voderady

detské centrum

Detské centrum HoplaLand nájdete v komplexe obchodov One Fashion outlet neďaleko Trnavy. Cesta z Bratislavy vám bude tvať 20 - 30 minút po diaľnici.   

HoplaLand otvorili v roku 2013. výborne slúži rodičom, ktorí si potrebujú vybaviť nákupy a zároveň chcú spraviť príjemný program deťom.  

V tomto detskom svete sa môžu deti dosýta vyblázniť, zašportovať si, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, zlepšiť si koordináciu aj orientáciu.

Medzi atrakciami je napríklad trojšmykľavka, lezecká stienka, indoorové ihrisko a tiež tu nájdete priestor pre kreatívnu tvorbu. 

Deti a ich bezpečnosť po celý čas strážia skúsené animátorky. Deti môžu ostať v centre bez rodičov, animátorky dohliadnu aj na zábavu a pitný režim.

Ak by ste chceli sledovať svoje deti pri hre môžete tak spraviť aj z miestnej čokoládovne. Občerstviť sa tu dá fresh džúsom, kávou alebo počas chladných dní sa zahrejete čajom či horúcou čokoládou.

Ak sa sem vyberiete, zoberte si určite ponožky. Bez nich je vstup do HoplaLandu z hygienických dôvodov zakázaný.  

V prípade záujmu tu pre vaše deti spravia aj detskú oslavu. Viac infoormáii nájdete TU.

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok  

HoplaLand
Voderady 440
Voderady


+421 337 321 888


http://www.outletvoderady.sk
Otváracie hodiny:
Po: 10 - 20
Ut: 10 - 20
St: 10 - 20
Št: 10 - 20
Pi: 10 - 20
So: 10 - 20
Ne: 10 - 20

Odporúčame

vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
blog

Kam s deťmi v zlom počasí

Či je leto a či zima, zlé počasie nás dokáže vždy potrápiť. Hlavne našu fantáziu. Najmä ak trvá dlhšie a vymyslieť zaujímavý a...Viac
09.10.2016
odporúčame!
iná akcia

Ako sa hrali naši? Na dvoroch a na uliciach

Ateliér Múzeum má budúcnosť pozýva na happening Ako sa hrali naši? Na dvoroch a na uliciach... hosťka a moderátorka Iveta...Viac
So 19.10.2019 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica
CITYLIFE odporúčame!
detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac