Rozprávkový svet MaKiLe

divadlo

Je to priestor plný divadla, rozprávkových postáv, hudby, spevu a smiechu. Svet, kde každá tvorivosť je vítaná. Svet pre deti, ale trošku iný – taký, aký vzniká iba v našej hlave. A svet, ktorý víta deti, rodičov, dospelých úsmevom a ponúka im miesto, kde fantázia ožila a vytvorila niečo rozprávkové.

Aktuálny program:

Rozprávkové divadlá

Nedeľa 10:30 - 2x-4x / mesiac (okrem mesiacov júl - september)

Cez víkendy - hlavne v nedeľu - môžete zažiť v našom Rozprávkovom svet Rozprávkové divadlá v podaní Divadla MaKiLe alebo Divadla KaSia. Divadlá sú pre všetky vekové kategórie, ale hlavne od veku 1-1,5 roka do 99 rokov a trvajú približne 45 min. Nakoľko všetky predstavenia interaktívne, vždy sú potrebné šikovné deti, ktoré by pomohli. Program divadiel je potrebné sledovať - ich počet sa počas jednotlivých mesiacov mení.

Rozprávkové divadielka

Utorok / streda / štvrtok 10:00 - 1x-2x / mesiac (okrem mesiacov júl - september)

Rozprávkové divadielka sú na programe vždy v utorok, stredu alebo štvrtok a sú určené hlavne pre mamičky na materskej s malými detičkami do 3 rokov. Predstavenia sú prispôsobené pre malé deti svojou dĺžkou - trvajú približne 30 min., ale aj formou prejavu, ktorý je prispôsobený pre malé deti.

Viac informácií o jednotlivých divadlách a divadielkach

Premiéry rozprávkových divadiel

Nedeľa 15:00 - niekoľkokrát / rok (pred premiérou sa divadlo o 10:30 nehrá)

Premiéry divadiel sú u nás vždy veľkou udalosťou. Pred premiérou je pre deti pripravené maľovanie na tvár, kým všetci diváci poprichádzajú. Potom nasleduje slávnostný príhovor, po ktorom si už môžete vychutnať novučičké predstavenie, ktoré dovtedy ešte nikto nevidel. No a po divadle všetkých čaká fotenie, autogramiáda, malé občerstvenie a kto sa nestihol pomaľovať pred predstavením, má ešte príležitosť po predstavení.

Koncerty Sestričiek Notičiek z PesničkoLa-Landie

Sestričky Notičky sú dve sestry - Kika K-dur a Katka K-mol, ktoré pochádzajú z rozprávkovej krajiny PesničkoLa-Landie, kde sú všade len noty a spev. Koncerty sú preto vždy zábavné, každý koncert je iný - jedinečný a pri pesničkách si deti nielen zatancujú, ale aj zapoja hraním na hudobných nástrojoch. Viac o Sestričkách Notička a o PesničkoLa-Landie si môžete prečítať na stránke www.pesnickolalandia.sk.

Popoludnia “Po lakte v hline”

Piatok 16:00-18:00 - 1x / mesiac (okrem mesiacov júl - september)

Ak radi niečo tvoríte, vyrábate alebo modelujete, potom je pre vás práve tvorivé popoludnie “Po lakte v hline”. 2 hodiny hrania sa s hlinou pod “dozorom” Rozprávkovej Babičky, ktorá vám nie len vysvetlí, ako sa s hlinou pracuje, ale zároveň vám aj ukáže, čo všetko a ako sa dá z hliny vypracovať. A nakoľko sa pracuje s hlinou, odporúčame si doniesť oblečenie, ktoré nebude vadiť, ak si ho trochu zašpiníte.

Rozprávková tančiareň

Piatok 16:30-17:30 alebo 17:30-18:30 - 1x / 1-2 mesiace (okrem letných mesiacov)

Viete ako najlepšie vyblázniť deti? No predsa tancom, pri ktorom si deti pobehajú, poskáču a super zabavia. Každá Rozprávková tančiareň je jedinečná, vždy na inú tému s vlastným príbehom a improvizovaným “mini divadielkom”. A pravdaže je vždy plná hudby z našej autorskej dielne - Sestričiek Notičiek z PesničkoLa-Landie, Divadla MaKiLe a Divadla KaSia. A aby deti vydržali sa zabávať celú hodinu, počas malej prestávky dostanú aj malé občerstvenie. Takže obliecť kostými, pribrať dobrú náladu a hor sa na tancovačku.

Nezabudnite sledovať program, aby vám nič neuniklo.

Rozprávkový svet MaKiLe
Topoľčianska 20/22
85105 Bratislava


0948 625 453
svet@makile.net

http://svet.makile.net/
Otváracie hodiny:
Po: 9 - 12
Ut: 10 - 12
St: 10 - 18
Št: 10 - 12
Pi: 16 - 18

Odporúčame

blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Rodinné centrum Kramárik je centrum pre rodiny s deťmi nielen z Kramárov. Vzniklo z iniciatívy mamičiek ako odozva na potrebu...Viac
blog

Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
25.07.2016
odporúčame!
múzeum

Schloss Hof

Cisársky zámok Schloss Hof poskytuje perfektné prostredie vďaka jedinečnému prepojeniu imperiálneho zámku, umelecky sformovaného...Viac