detský tábor

Denný letný tábor v Bielom divadle

Biele divadlo sa rozhodlo otvoriť svoje brány aj v lete - pre našich najmenších: „Deťom treba venovať najväčšiu starostlivosť, lebo sú najcennejším božím darom a klenotom, ktorý sa nedá s ničím porovnať“ J.A. Komenský

Táto akcia sa konala v minulosti
Naším cieľom je scitlivieť vnímanie detí ku všetkému okolo nás:
k prírode, k ľuďom, k sebe.

Cítiť, poznať, rozmýšľať

Cieľom táborov je dať deťom priestor na realizáciu a podporiť ich kreativitu. Pracujeme v prírode, v tanečnej sále a na javisku v divadelnej sále.

Divadelný tábor – deti v priebehu týždňa pripravia divadelnú hru, ktorú v piatok odprezentujú rodičom a priateľom. Spolu s našimi divadelnými lektormi si pripravia kostýmy, rekvizity, scénu, zažijú veľa zábavy pri hrách a strávia krásny týždeň v inšpiratívnom prostredí.

Termín:
4.7. - 8.7. – 5 dní
Cena: 120€/týždeň pre priateľov Bieleho divadla na FB: 98 €/týždeň
(v cene je zahrnuté: desiata, obed, olovrant, pitný režim, materiál na prácu, lektori, prenájom priestorov)
Maximálny počet detí v 1 turnuse je 16.

3 lektori na každý turnus, lektori majú skúsenosti s prácou s deťmi zo zážitkových hodín, táborov, workshopov a hereckých štúdií, pripravovaní sú umeleckou vedúcou Bieleho divadla Ninou Zemanovou.


Záväzná prihláška:
Meno dieťaťa ...........................................................................................

dátum narodenia:
Meno rodiča .............................................................................................

mobil:
Email rodiča ..............................................................................................
Adresa ....................................................................................................... 

Podpis

Vyplnenú prihlášku môžete priniesť do Bieleho divadla, odoslať emailom na: bd.predstavenia@gmail.com alebo dané údaje vypísať do emailu.
V prípade otázok sa obráťte na nás prosím mailom na: michal.paulovsky@gmail.com a my vám čo najskôr odpovieme.

O Bielom divadle:
Miesto, kde deti a mladí ľudia objavujú krásu a náročnosť dramatického umenia, vzniklo pred 34 rokmi z iniciatívy Niny Zemanovej, ktorá ho umelecky vedie dodnes. Svoju domovskú scénu má v Iuvente na pomedzí Karlovej Vsi a Dúbravky.

Nina Zemanová – zážitkovým hodinám a workshopom sa venuje už 26 rokov, jej prácu spoznalo mnoho detí z bratislavských materských a základných škôl. Vytvorila viacero projektov v oblasti dramatickej výchovy, vyučovala na viacerých školách, s niektorými externe spolupracuje dodnes.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Biele divadlo. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Slnečný festival v Senci

6.9.2019 - 7.9.2019 / Senec
CITYLIFE odporúčame!
cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac
iná akcia

Vláčik Záhoráčik (s cyklovozňom)

Cykloturistický vlak Záhoráčik už odštartoval svoju tretiu sezónu. Voziť turistov bude každú sobotu, nedeľu a počas sviatkov až...Viac
27.4.2019 - 13.10.2019 / Plavecké Podhradie
CITYLIFE odporúčame!
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac