detský tábor

​Letný denný tábor s Lacim Strikeom  

Naše denné tábory sú už legendárne. Tento projekt je tu už viac ako desaťročie a veľmi úspešne funguje. Náš denný tanečný tábor je výnimočný tým, že jeho osnova je vytvorená Lacim Strikeom a je obohacovaná každoročne o nové impulzy. Navyše takú nezameniteľnú rodinnú atmosféru, ako je v TREET DANCE ACADEMY nenájdete nikde inde.

Táto akcia sa konala v minulosti

Termíny:  

1.turnus: Bratislava:  4.- 8.7.
2.turnus: Trenčín: 11. - 15.7.
3.turnus: Bratislava: 18. - 22.7.
4.turnus: Košice: 25.-29.7.
5.turnus: Bratislava: 1.-5.8.
6.turnus: Žilina:  8.-12.8.
7.turnus: Zubrohlava: 15.-19.8.

Vek: od 6 rokov

Cena: Na stránke sú uvedené iba akciové ceny pre tých, ktorí sa prihlásili do konca mája, preto sa radšej informujte osobne. Cena sa rôzni v závislosti od miesta konania tábora. 

Hip Hop je v tomto originálnom tábore cítiť na každom kroku. Lektormi sú prvotriedni tanečníci, ktorí účinkovali aj v divadelnom predstavení Julio a Romea, tancujú na pódiach s Darou Rolins a sprevádzajú Laciho Strikea na vystúpeniach. Samozrejme, že s deťmi trénuje aj Laci. Táto u nás najvýraznejšia tanečná osobnosť má dlhoročnú skúsenosť v práci s deťmi. 

Počas tábora deti trénujú denne tanec a pracujú na spoločnej choreografii. Tú odprezentujú pre rodičov spolu s Lacim Strikeom a jeho tanečníkmi v spoločnej SHOW na záver tábora v piatok. Počas týždňa sú pre spestrenie nachystané ďalšie elementy HIP HOPU. Deti si ich vyskúšajú na vlastnej koži. ŠKOLA RAPU (decká rýmujú do hudby vlastné texty, víťaz je odmenený), ŠKOLA DJingu - (Ako vyzerá ozajstná platňa? Prečo má gramofón diamantovú ihlu? Čo to je gramofón? Ako sa mixujú platne? Môžem si to vyskúšať? ANOOO :-) Na všetko deti dostanú odpoveď).   GRAFFITI výroba vlastných tričiek pomocou sprejov. Čo si vytvoria, to si aj oblečú na vystupko v piatok na spoločnú show s Lacim a jeho tanečníkmi.

Pre deti je zabezpečený pitný režim, ovocie a obedy. Na tréningy deti potrebujú tenisky a oblečenie. Nemusí to byť nič špeciálne. Budú sa venovať rôznym štýlom tanca, tak nielen deti, ale aj oblečenie dostane zabrať :-)

Brány tanečnej školy sú otvorené od 8:00 (v Košiciach od 7:00). Posledná aktivita končí o 15:00. Tanečná škola je otvorená do 16:00. Dovtedy sú Vaše deti pod naším dozorom. Prvá a posledná hodina je určená na príchod a na odchod detí. 

Prihlášky a bližšie info na: stanka@streetdance.sk alebo 0911 47 22 99.

Odporúčame

blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!
ihriská a parky

Športové ihrisko Páričková

Zrekonštruované detské ihrisko vo vnútrobloku na Páričkovej ulici ponúka deťom úplné nové hracie prvky a vynovené hokejbalové...Viac
knižnica

Miestna knižnica Petržalka

Miestna knižnica Petržalka je jednou z najväčších a najaktívnejších verejných knižníc Bratislavy. Má osem pobočiek, v ktorých sa...Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!