divadlo

Ako chrániť prírodu

V nedeľu 14.5. vám bábkové divadielko Žužu rozpovie zaujímavý poučný príbeh o tom Ako chrániť prírodu.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dozvieme sa o chlapcovi menom Vendelín, ktorý zo začiatku rozhadzuje odpadky kade – tade a o prírodu sa nestará. Až v škole zistí, čo je to životné prostredie a prečo by sme si tú našu prírodu mali chrániť. Spolu s deťmi sa dozvedá, prostredníctvom kúzelníka a jeho kúzelného klobúka, o triedení odpadu a následnej recyklácii. Kamaráti tiež pomôžu Pani Vode vyčistiť priehradu od zbytočných odpadkov. A v neposlednom rade sa deti dozvedia o tom, ako aj ony môžu výsadbou stromčeka pomôcť prírode a nám samotným, aby sme čistého vzduchu mali viac a viac.

Predstavenie trvá cca 45-50 min. Vhodné pre deti od 3 rokov. Menšie deti nie sú bez nároku na vstupné, preto dobre zvážte vhodnosť predstavenia pre týchto malých poslucháčov. K dispozícii je pre ne ako vždy detský kútik pri kaviarni.

Vstupné na predstavenie pre deti 4€. Vstupné na predstavenie sprievod dospelý 2€. Predaj vstupeniek na mieste pred predstavením. 

Počas predstavenia pri príležitosti dňa matiek sme pre vás milé mamičky pripravili menšie kozmetické podujatie spojené s testovaním účinkov galvanizácie tváre. 

A keď bude pekné počasie, posadíte si s hercami aj rastlinky v záhrade.

Odporúčame

blog

Kam s deťmi za vodou aj v zime

Chcete sa zohriať, vyblázniť a zároveň si oddýchnuť v termálnych prameňoch? Tu je niekoľko tipov z okolia Bratislavy.Viac
05.11.2016
odporúčame!
detské oslavy

Rozprávkový Gašparko

Bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi, interaktívne predstavenia, otvorená scéna pre malé divadlá, rôzne workshopy...Viac
divadlo

Divadlo na hojdačke: Kedy stromy spievajú

So 9.5.2026 / Staromestské centrum kultúry, Gaštanová 19
odporúčame!
múzeum

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice 19.storočia. Cestnú dopravu...Viac