divadlo

Janko Hraško

Jankov je v rozprávkovom svete celá kopa. Tento je však špeciálne prešibaný a vynaliezavý. Janko Hraško dokázal presvedčiť vlastného tatka a prešiel cez rozum aj bohatému pánovi. Ako si poradil s rozliatou polievkou, prekonal nebezpečenstvá, ktoré mu hrozili a ako by to dopadlo, keby mamička práve varila tekvicovú polievku?

Táto akcia sa konala v minulosti

Divadlo je súčasťou festivalu Leto v Medickej

 

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenia konajú o 10:30 v Staromestskom centre kultúry a vzdelávania na Školskej 14.

Trvanie: 60 minút
Pre deti: 4-8 rokov
Vstup voľný

Odporúčame

divadlo

Ty Bagandžo

Ne 25.1.2026 / Stredisko kultúry Vajnorská
odporúčame!
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Kramárik sa od apríla 2024 presťahoval, naše rodinné centrum nájdete na Jahodovej ulici 9. Nový domček je menší, ale o to...Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!