divadlo

Tdpaslík

Divadlo na hojdačke nám porozpráva príbeh hlavného hrdinu, ktorý sa vydáva do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla.
Táto akcia sa konala v minulosti

Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov, ktorí tiež potrebujú k životu slnko a na koniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle. V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklami, pričom sa snažíme citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti.

Ako už aj názov predstavenia napovedá, zaoberáme sa tiež logopedickou témou, ktorou motivujeme deti k práci na sebe. Lebo ten, kto poctivo trénuje a cvičí, dokáže veľké veci. Môže to začínať už v detskom veku, napríklad pri zvládnutí výslovnosti hlásky R.

V inscenácii nechýbajú ani veselé pesničky a prvky interakcie s publikom.

Vhodné pre divákov 3-8 rokov

Dĺžka predstavenia: 40 - 45 min.

Vstupné: predpredaj 7€

Odporúčame

vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
výstava

Malý Rio záchranárom: Od dotyku k čítaniu, od čítania k dotyku

1.7.2025 - 31.8.2025 / Galéria Starý Avion
odporúčame!
detské oslavy

Makovice

Komunitný priestor s kaviarňou a vegetariánskou kuchyňou v Stupave. V Makovici sa pravidelne organizujú workshopy, diskusie,...Viac
blog

Kam s deťmi v zlom počasí

Či je leto a či zima, zlé počasie nás dokáže vždy potrápiť. Hlavne našu fantáziu. Najmä ak trvá dlhšie a vymyslieť zaujímavý a...Viac
09.10.2016
odporúčame!