film

Čarodejník z krajiny Oz

Dorotku so psíkom Totom odniesla víchrica z Kansasu ďaleko do podivnej zemi Oz. Späť domov by jej mohol pomôcť snáď len tajomný čarodejník, ktorý v zemi vládne. Na ceste za ním stretne plechového drevorubača, strašiaka a zbabelého leva, s ktorým prežije mnoho dobrodružstiev.

Táto akcia sa konala v minulosti

Obľúbená rozprávka Čarodejník z krajiny Oz získal v roku 1940 dvoch Oscarov za najlepšiu pieseň a najlepšiu filmovú hudbu. Okrem nich sa uchádzal aj o ocenenie za najlepší film, výpravu, farebnú kameru a vizuálne efekty.

Vstup bude zadarmo pre všetky rodiny s deťmi.

Rozprávkové premietania Ružinovského detského kina, ktoré pripravili Cultus Ružinov a MČ Bratislava-Ružinov v spolupráci s kinom Nostalgia budú v kine Nostalgia vždy poslednú sobotu v mesiaci.

„Ako dvojročné dieťa som chcela pozerať Čarodejníka z krajiny Oz každý deň.“ – Zoey Deschanel

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Cultus Ružinov. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

knižnica

Miestna knižnica Petržalka

Miestna knižnica Petržalka je jednou z najväčších a najaktívnejších verejných knižníc Bratislavy. Má osem pobočiek, v ktorých sa...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
iná akcia

Rozlúčka s letom Na Palube Jednorožca

Ne 30.8.2020 / Tyršák
odporúčame!
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac