iná akcia

Kúzelná Bratislava a jej ukryté zelené tajomstvá

Koľko prehliadok Bratislavy ste už absolvovali s vašimi deťúrencami a aké to pre nich bolo? Zapamätali si niečo? My sme sa rozhodli, že chceme, aby prehliadky boli zaujímavé aj pre deti a zároveň aby deti pochopili, prečo je zeleň v meste dôležitá a že si ju treba chrániť. Ako to chceme dosiahnuť? Budeme pri tom kúzliť!

Táto akcia sa konala v minulosti


Práve vďaka kúzlam si Vaše ratolesti určite navždy zapamätajú, na ktorom mieste v Bratislave vystupovali komedianti, v ktorom dvore sa razili mince, či kde sa narodil náš významný vynálezca a iluzionista Wolfgang von Kempelen. A tajomstvá budú odhalené!

Počas tejto jeden a polhodinovej interaktívnej prechádzky navštívite spolu s naším sprievodcom – kúzelníkom Andrejom vybrané miesta, vypočujete si príbehy starej Bratislavy a možno sa naučíte aj vy kúzliť. Chýbať nebude ani malý darček pre deťúrence!

Sprievodca Vás bude sprevádzať od začiatku až po koniec, na každej zastávke sa zdržíte maximálne do 20 minút, medzi jednotlivými záhradami sa budete presúvať pešo, cestou budú aj schody. Pri prihlasovaní sa na tento okruh zohľadnite, prosím, tieto fakty.

Počas prehliadky je potrebné dodržiavať inštrukcie sprievodcu.

OBSAHUJE TIETO ZASTÁVKY:

- Academia Istropolitana
- Lisztova záhrada
- Stará radnica
- Záhrada v Letnej čitárni u Červeného raka
- Rómerov dom

TERMÍNY, na ktoré sa môžete prihlásiť:

- sobota 3. júna 2023 o 10:00 - 11:30 - https://www.vopz.sk/termin/92
- nedeľa 4. júna 2023 o 10:00 – 11:30 (bez Letnej čitárne u Červeného raka) - https://www.vopz.sk/termin/93

CENA:
Jednotné vstupné 8,- EUR
Dieťa do 3 rokov zdarma.

* V cene ja zahrnutý odborný sprievodca, vstupy na vybrané miesta a kupón na malé občerstvenie v Cafe Bare Rómerov dom (Zámočnícka 10, Bratislava – Staré mesto), ktorý môžete využiť počas víkendu 3. – 4. júna 2023 (v sobotu v čase od 9:00 do 24:00 hod., v nedeľu od 9:00 do 20:00 hod.)

* V prípade zrušenia prehliadky z rozhodnutia organizátora Vám budú peniaze vrátené.

* Nákup uvedenej služby je možný len prostredníctvom služby CardPay alebo TatraPay na našej webovej stránke.

UPOZORNENIE:

Vzhľadom na presun pešo medzi jednotlivými záhradami a schody vás prosíme, aby ste zvážili vhodnosť tohto okruhu pre svoje ratolesti.

Odporúčame deťom pribaliť niečo na pitie, prikrývky hlavy (v prípade slnečného alebo chladného počasia), prípadne pršiplášte (v prípade zlého, daždivého počasia).

Odporúčame

zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac
film

Dounia a princezná z Aleppa + predfilm: Modrý maco

Hrdinkou animovaného rodinného príbehu je šesťročná Dounia, veselé malé dievčatko zo Sýrie, ktoré má veľa snov, miluje svoj domov...Viac
2.3.2024 - 5.3.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Rodinné centrum Kramárik je centrum pre rodiny s deťmi nielen z Kramárov. Vzniklo z iniciatívy mamičiek ako odozva na potrebu...Viac
múzeum

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice 19.storočia. Cestnú dopravu...Viac