iná akcia

Mikuláš v Mediu

Stretnutie detí a ich rodičov z umelecekého prostredia v galérii.

Táto akcia sa konala v minulosti

Téma: Schovávanie hračiek

dňa: 2.12.2017 od 15:00 do 19:00hod
pozvaní: budúci rodičia a rodičia z umeleckého prostredia s deťmi do 6 rokov, pre ktorých sme pripravili malé pohostenie so zábavou
Príde aj MIKULÁŠ!

Rodičovstvo častokrát znamená izoláciu umelkyne, či umelca od spoločenstva, no môže byť aj novým dôvodom na stretnutie a zoznámenie sa s ľuďmi z umeleckého prostredia.

Babyboom posledného obdobia na bratislavskej umeleckej scéne je alternatívnou možnosťou, situáciou, témou, cez ktoré sa umelkyne/umelci, kurátorky/kurátori, teoretičky/teoretici – rodičia môžu spoznať, prípadne spoznať nanovo. Okruh tém k rozhovoru sa rozširuje. Čo všetko obnáša rodičovstvo, v čom nás rozvíja a o aké problematiky nás prinútilo zaujímať sa?

Stretnutia rodičov v Galérii MEDIUM nadväzujú na minuloročné aktivity v bratislavskom tranzite viažuce sa na výstavu Small/Big World.

Odporúčame

iná akcia

Detské tvorivé dielničky

10.7.2025 - 28.8.2025 / Eurovea
odporúčame!
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Kramárik sa od apríla 2024 presťahoval, naše rodinné centrum nájdete na Jahodovej ulici 9. Nový domček je menší, ale o to...Viac
divadlo

Divadlo na hojdačke: Kolobeh vody

Ne 20.7.2025 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!
divadlo

Vtedy pod Šlosbergom

Št 14.8.2025 / Letná čitáreň Medická záhrada
odporúčame!