iná akcia

Rozprávkový les v Lamači

Rodinné centrum (RC) Obláčik opäť pozýva osláviť Deň otcov! RC z Lamača srdečne pozýva všetkých, malých aj veľkých, v kočíkoch či peších, aby zažili vzrušujúce dobrodružstvo v neďalekej prírode. Rozprávkový les sa stal už tradíciou, tento rok sa uskutoční už 11. ročník, v sobotu 17. júna 2017 od 9:30 hod.

Táto akcia sa konala v minulosti

Registrácia účastníkov bude pri vstupe do lesoparku (naľavo do kopca od zastávky MHD č. 23, 30 a 63 s názvom Klanec). Posledný termín vstupu na trasu je o 10:30 hod, aby ste cca do 12:00 hod stihli absolvovať všetky pripravené atrakcie.

Pri registrácií dostanete kartičku, kde budete zbierať pečiatky za jednotlivé splnené úlohy. Naši dobrovoľníci nasmerujú Vaše kroky na jedenásť stanovíšť, kde budete plniť zadania rozprávkových bytostí. Určite sa Vám nestáva každý deň, aby ste mali možnosť stretnúť Morskú pannu a vzápätí Popolušku. Zoznámite sa aj s Jankom Hraškom, pozdravíte s Vodníkom či Indiánmi a rozveselia Vás Trpaslíci od Snehulienky. Budete mať tú česť zachraňovať Poklad pirátov a na vlastné oči vidieť Medovníkový domček.

Zmeriate si sily s Vlkom od Červenej čiapočky a stretnete sa s usilovnou Včielkou Majou pri zbieraní medu. Na konci trasy, po odovzdaní vyplnenej kartičky, bude na Vaše deti čakať milý balíček s prekvapením. Podujatie je určené najmä deťom predškolského veku a mladším žiakom.

Avšak nevylučujeme, že Rozprávkový les si dokážu užiť aj mládežníci, ich rodičia a starí rodičia. Dostanú tak šancu vrátiť sa v spomienkach do detstva a pospomínať si na ideálny svet, kde pravda víťazí a aj zlé sa napokon na dobré obráti. A možno to Vaše deti opäť pritiahne ku knihám a čítanie rozprávok či povestí na dobrú noc sa stane Vašim novým večerným rituálom.

Fotoreport z minulého jubilejného 10. ročníka vás určite naláka

Vstupné je dobrovoľné.

V prípade nepriaznivého počasia budú zverejnené na internetovej stránke oblacik.sk

Do skorého videnia, tešíme sa na Vás.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor RC Obláčik o.z.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

blog

Kam s deťmi v zlom počasí

Či je leto a či zima, zlé počasie nás dokáže vždy potrápiť. Hlavne našu fantáziu. Najmä ak trvá dlhšie a vymyslieť zaujímavý a...Viac
09.10.2016
odporúčame!
detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!
blog

Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
25.07.2016
odporúčame!