iná akcia

Vianočné perníčkovanie

Po minuloročnom úspechu vám aj tento rok Divoké Vajnoské Matky prinášajú nezvyčajnú celodennú akciu - Divoké perníčkovanie a divadlenie. Začíname už poobede Perníčkovaním s Divokými matkami, spolu s nimi nás čakajú aj rodinné improvizačné hry s Edudrama, detský trh a vynikajúce občerstvenie.

Táto akcia sa konala v minulosti

Nezabudnuteľný večer odštartuje o 18:00 Roman Pomajbo svojim dospeláckym predstavením show OCKO. Ďalej pokračujeme vo veľkom štýle debatami a susedským zbližovaním za pomoci chladených i horúcich drinkov. Potešia nás aj nezvyčajné výhry v divotombole. Fajnšmekrov poteší domáca divoká kapustnica od divokých matiek a Sveta bedničiek, varené víno od Bovinel či skvelé tanečné prekvapenie.

Program:

14:00-17:00 Divoké perníčkovanie a improvizačné hry 
Vstup 3€ na osobu od 2 rokov. Dostanete od nás 10 ks perníkov a polevu na zdobenie + vstup na improvizačné hry s Edudrama.

14:00-20:00 Detský trh
V priestoroch medzi sálou budú pre vaše deti pripravené stoly. Prosíme vás, aby ste prišli cca 40 minút pred začiatkom, aby sme stačili spolu všetko v kľude pripraviť.
Fantázii sa medze nekladú, váš drobec môže svoj prvý business pojať naozaj ako len chce, takže od kulinárských výtvorov, vlastnej výroby až po predaj svojich nadbytočných hračiek.  
Doporučujeme mať svoju kasičku - prasiatko a cenovky pre prípad, že sa váš malý podnikatiel bude chcieť zabávať aj inde. Stačí na stole s výrobkami zanechat kasičku a cenovky a máte samoobsluhu.

18:00-20:00 Divoké divadlenie - Predstavenie Ocko
Večer plný dobrej nálady a humoru zaručený! Predstavenie je vhodné pre publikum od 15 rokov.
Vstupné 9 € (welcome drink v cene vstupenky)
Krátky popis predstavenia:
Vstup detí do nášho života všetko zmení. Byť ockom je úžasné! Byť dobrým ockom si však vyžaduje veľa odvahy, odhodlania a zručností. Chlapi, nie ste v tom sami, príďte sa pozrieť, ako sa to dá s humorom zvládnuť – náš OCKO má skvelé nápady a tajné finty, ako prežiť šťastné otcovstvo! Ženy sa naopak na chvíľku dostanú do hlavy mužom a pochopia všetko doposiaľ nepochopené. A pokiaľ ešte deti nemáte, alebo Vám už odrástli? Nevadí, určite sa v mnohých situáciách nájdete tiež.
V hlavnej úlohe herec a ocko v jednom: Roman Pomajbo.

20:00-24:00 Divoká párty s tombolou a prekvapením
Ďalej pokračujeme vo veľkom štýle debatami a susedským zbližovaním za pomoci chladených i horúcich drinkov. Potešia nás aj nezvyčajné výhry v divotombole. Fajnšmekrov poteší domáca divoká kapustnica od divokých matiek a Sveta bedničiek, varené vino od Bovinel či skvelé tanečné prekvapenie.

Odporúčame

vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac
reštaurácia

Café Berlinka SNG

Slovenská národná galéria má svoju galerijnú kaviareň Café Berlinku, s pestrým menu, krásnym výhľadom na rieku a novým detským...Viac
cukráreň

Elezi - Vajnory

Rodinná cukráreň, ručná výroba, tradičné receptúry, klasické prírodné suroviny, bez pridania chemických konzervačných látok...Viac