iná akcia

Zvieracia olympiáda

Zámok Schloss Hof rozšíril svoju programovú ponuku o nové zábavné podujatie pre celú rodinu. Štvrtý aprílový víkend bude v znamení zábavného športového zápolenia medzi obyvateľmi zámockého statku a odvážlivcami z radu malých i veľkých návštevníkov.

Táto akcia sa konala v minulosti

Doskočíte ďalej ako ovca, lama či alpaka? Ste v slalome rýchlejší ako zámocké oslíky? Svoje výkony môžete otestovať počas nového podujatia na zámku Schloss Hof. Zvieracia olympiáda vám to umožní.

Celkom nové jedinečné podujatie so zvieracími obyvateľmi statku vám dá možnosť aktívne sa zapojiť do veselých aktivít. Zvieratká už istú dobu trénujú, aby si mohli zmerať sily s malými i veľkými návštevníkmi. Na programe je viacero disciplín. Môžete si vyskúšať beh so slepačím vajíčkom, hádzanie podkovou, či preťahovanie lanom. Alpaky sa tešia na hravý parkúr. Veselo bude nielen na zámockej lúke pri zdolávaní športových aktivít, ale pripravený je aj pestrý rámcový program.

Šikovné umelkyne premenia deti maľovaním na tvár na tie najrozmanitejšie zvieratká. Pre pohybovo zdatných je pripravený skákací slamený hrad. Povoziť sa možno na poníkoch, ale aj na kolotoči. Pripravený bude aj veselý fotokútik, kde si môžete nechať zhotoviť vtipné momentky - ako inak so zvieracím motívom.

Po dávke športových aktivít otvárajú zámocké komnaty dvere k zaujímavým historickým faktom ale aj historkám zo života Márie Terézie. Výstava o spojencoch a nepriateľoch plynule prechádza do cisárskych apartmánov a zámocký okruh tak podáva komplexný prehľad o živote panovníčky.

Navštíviť zámok Schloss Hof a nepoprechádzať sa v nádherných barokových záhradách by bola veľká škoda. A určite nevynechajte ani Zážitkové okruhy, ktoré prezradia niečo viac o ťažkých úlohách služobníctva a hravou formou zapoja do zábavných aktivít celú rodinu.

Podujatie sa koná od 14:00 do 17:00 hod. Zámok Schloss Hof je otvorený od 10:00 do 18:00 hod.
Vstupné:  Dospelí  13,- € ; deti (6-18 rokov) 8,- €; rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 34,- €

Odporúčame

detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Rodinné centrum Kramárik je centrum pre rodiny s deťmi nielen z Kramárov. Vzniklo z iniciatívy mamičiek ako odozva na potrebu...Viac
film

Dounia a princezná z Aleppa + predfilm: Modrý maco

Hrdinkou animovaného rodinného príbehu je šesťročná Dounia, veselé malé dievčatko zo Sýrie, ktoré má veľa snov, miluje svoj domov...Viac
2.3.2024 - 5.3.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac