koncert
festival
letný festival
iná akcia

Festík - najveselší detský festival

Prichádza 2. ročník najveselšieho detského festivalu Festík s veľkým prekvapením – bude sa konať v priestoroch s jedinečnou prírodnou atmosférou - na Dostihovej dráhe v Petržalke 25. a 26. mája 2019.

Táto akcia sa konala v minulosti

Na obrovskom zelenom priestore Dostihovej dráhy v Petržalke ponúkne nielen skvelý hudobný program pre deti, ale aj ďalšie fantastické vychytávky.  Festík chce motivovať deti k športovaniu a tak pripravil zónu, kde si môžu vyskúšať rôzne športy. V rámci Wannado Festivalu športu odborníci rodičom poradia, na čo majú ich ratolesti talent a odporučia, kde ho môžu rozvíjať.

Samostatnú zónu budú mať aj obľúbené hračky – napríklad Barbie, ktorá oslavuje 60-te výročie vzniku, alebo značka Fisher-Price pre najmenších. Megablocks zóna zas pomôže utužovať vzťahy rodičov s deťmi, z neuveriteľných 50 tisíc kociek môžu spoločne stavať úžasné veci!  

Vystúpia najobľúbenejší slovenskí detskí interpreti od Spievankova, cez Mira Jaroša, Paci Pac, Haničku a Murka, Sníčka Huga a jeho kamošov, Smejka a Tanculienku, či Dana Heribana. Tínedžerov určite poteší Majk Spirit.

Festík prináša po prvý raz na Slovensko unikátny muzikál Máša a medveď. Ide o interaktívne predstavenie, ktoré bude pre deti mimoriadnym zážitkom. Pôsobivá veľkolepá produkcia ich zavedie priamo do deja obľúbeného príbehu. Máša a medveď je mimoriadne obľúbená rozprávka, ktorá je dokonca zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov. Jedna z jej epizód totiž získala na youtube neuveriteľné tri miliardy vzhliadnutí. Tento skvost milujú deti všade na svete a muzikál je minimálne taký kvalitný ako animovaný seriál. 

Všetci hudobníci chystajú pre Festík špeciálny program. Pripravené je aj prekvapenie pre nadšencov seriálov Prázdniny a Naši. Návštevníci sa stretnú so svojimi obľúbenými hercami, môžu sa s nimi porozprávať, urobiť si fotky. 

Druhý ročník festivalu prináša oveľa viac programu, čo si organizátori mohli dovoliť vďaka zmene priestoru. Dostihová dráha v Petržalke je nielen podstatne väčšia, ale ponúka aj kvalitnejšie možnosti na oddych v chládku. Keď sa deti „nabažia“ skvelej hudby, môžu spolu s rodičmi stavať z kociek, alebo sa zahrať v zóne so svojimi obľúbenými hračkami.

Foto: archív Evency

Odporúčame

múzeum

Schloss Hof

Cisársky zámok Schloss Hof poskytuje perfektné prostredie vďaka jedinečnému prepojeniu imperiálneho zámku, umelecky sformovaného...Viac
detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac
ihriská a parky

Športové ihrisko Páričková

Zrekonštruované detské ihrisko vo vnútrobloku na Páričkovej ulici ponúka deťom úplné nové hracie prvky a vynovené hokejbalové...Viac
festival

kid. Detský shop up

28.11.2019 - 29.11.2019 / Stará tržnica
odporúčame!