Ihrisko Jedlíková

ihriská a parky

Jedno z mála ihrísk v centre mesta. Staré mesto vymenilo hracie prvky, prašný povrch nahradili bezpečnou dopadovou plochou. Časť ihriska je voľná, aby sa tam deti mohli vybehať, zahrať s loptou, alebo čokoľvek budú chcieť.



Novinkou je maličký lezecký svah (je absolútne bezpečný) a tabuľa na kreslenie upevnená na múre.

Slovenská výtvarníčka Slávka Ondrušová pridala na ihrisko kúsok umenia. Jej pôvabná (a zábavná) maľba zdobí múr v spodnej časti ihriska. 

Stromov je na ihrisku dosť, takže deti majú o príjemný tieň počas hier postarané. Ďalšia zeleň na ihrisku pribudne už o niekoľko týždňov. Je naplánovaná výsadbu rozchodníkov, ktoré spríjemnia a zazelenia plochy.

Ihrisko Jedlíková
Jedlíková
Bratislava





Otváracie hodiny:

Odporúčame

film

Websterovci: Príbehy na pavúčom vlákne

Kino Záhoran / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Neuveriteľné dobrodružstvá Mórica Beňovského

15.2.2026 - 28.2.2026 / Bratislavské bábkové divadlo
odporúčame!
divadlo

O morskej panne a rytierovi Rolandovi

So 28.2.2026 / Divadlo Aréna
odporúčame!
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!