Relax Aqua & Spa v Trnave

plavárne a wellness
kúpaliská a jazerá

4 bazény, 8 sáun, 2 vírivky, 2 tobogány. A nekonečná zábava. To je Relax Aqua & Spa v Trnave.

Deti aj dospelí si v bazénoch užijú zábavu a oddych v každom ročnom období. K dispozícii máte relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší bazén ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku.

Relaxačný bazén: v tomto bazéne si na svoje prídu všetci vášniví športovci. Bazén má plavecké dráhy ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky.

Oddychový bazén dokonalú pohodu zabezpečuje 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.

Detský bazén: pre deti máme pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky a striekajúci nosorožtek.

Vonkajší bazén sa vyznačuje príjemnou teplotou vody 35-38 °C, tryskami na masírovanie nôh, perličkovými lavicami na sedenie, masážnymi tryskami a k dispozícii sú taktiež dva chrliče vody 72m².

Wellness

Bylinková inhalácia: do priestoru sa odparujú prírodné arómy harmančeka a jazmínu. Bylinková inhalácia je odvodená od klasickej fínskej sauny s teplotou v rozpätí 45 – 60 °C. Relatívna vlhkosť sa pohybuje od 55 – 60 %. Doporučená doba pobytu je až 25 minút. Kapacita: 7 osôb. 

Parná sauna (mentolová inhalácia): teplota v saune sa pohybuje od 45 – 55 °C, relatívna vlhkosť je 100 %. Vzduch je nasýtený prírodným olejom mäty piepornej, resp. mentolom. Procedúra prečistí horné dýchacie cesty. Doporučená doba pobytu v tomto priestore je 15 minút. Kapacita: 7 osôb. 

Medvedí brloh – masáž nôh s parným kúpeľom: byť v medveďom brlohu je jedinečné! Medvedí brloh je špecifický svojim kombinovaným riešením parnej procedúry a masáže nôh s teplotou priestoru v rozpätí 42 – 45 °C. Relatívna vlhkosť je 100 %. Teplota vody je okolo 34 °C. Kapacita: 9 osôb. 

Soľná baňa: vzduch je ohrievaný saunovou pecou a je obohacovaný samovoľným uvoľňovaním iónov originálneho soľného povrchu, ktorý priaznivo pôsobí na dýchacie cesty. Soľou zo zásobníka je možné masírovať svoje telo a zvýšiť tak jej účinok. Teplota v saune sa pohybuje od 42 – 44 °C. Relatívna vlhkosť je 50 %. Opustením kabíny cez priechodnú sprchu je možné očistiť svoje telo od soli osprchovaním. Doporučená doba pobytu v tomto priestore je do 20 minút. Možnosť dvojnásobného opakovania. Kapacita: 7 osôb. 

Infra sauna je mierna procedúra prehriatia tela a je vhodná pre osoby zle znášajúce vysokú teplotu. Hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkom čoho je zapríčinené silné potenie. Zvýšením telesnej teploty sa zaistí prekrvenie. Infra sauna je veľmi príjemná a nedochádza v nej k nadmernej záťaži organizmu. Teplota povrchu tela, max 2 mm pod pokožkou je 40 – 42 °C, vlhkosť vzduchu v priestore je v rozpätí 42 – 45 °C. Pobyt v kabíne doporučujeme v dĺžke 15 – 20 min. s dvojnásobným opakovaním. Kapacita: 8 osôb. 

Horúca sauna: atrakciouhorúcej sauny je atraktívna saunová pec, ktorá automaticky zvlhčuje priestor prenášaním lávových kameňov z priestoru pece do medeného kotlíka s vodou. Súčasne tento efekt slúži ako dizajnový prvok. Horúca sauna je odvodená od klasickej fínskej sauny s teplotou v rozpätí 95-98°C. Relatívna vlhkosť sa pohybuje od 45-50 %. Doporučená doba pobytu je 7-15 minút s opakovaním 2–3 krát po sebe. Po prehriatí tela musí nastať jeho ochladenie a mierny oddych. Dôležité je nepreceňovať svoje sily a zo sauny vychádzať podľa individuálneho zdravotného stavu návštevníka. Uvedený automatický proces zabezpečuje ustálenú vlhkosť priestoru. Kapacita: 10 osôb. 

Horúca sauna s krbom: atrakciou v tejto saune je teplovzdušný krb, ktorý mimo samotného dohrievania priestoru taktiež dodáva veľmi príjemnú atmosféru prírody. Horúca sauna s krbom je odvodená od klasickej fínskej sauny s teplotou v rozpätí 95 – 98°C. Relatívna vlhkosť sa pohybuje od 45 – 50 %. Doporučená doba pobytu je 7-15 minút s opakovaním 2 – 3 krát po sebe. Po prehriatí tela musí nastať jeho ochladenie a mierny oddych. Dôležité je nepreceňovať svoje sily a zo sauny vychádzať podľa individuálneho zdravotného stavu návštevníka.Kapacita: 7 osôb. 

Lesná sauna - herba: jedinečnosťou lesnej sauny je špeciálna saunová pec „HERBA“, ktorá umožňuje inhaláciu byliniek, konárov a pod. Inhalované prírodné produkty sú v pravidelných intervaloch zvlhčované studenou vodou a práve táto reakcia tepla a chladu zabezpečuje intenzívne vylúhovanie arómy a silíc. Lesná sauna je odvodená od klasickej fínskej sauny s teplotou v rozpätí 55 – 60 °C. Relatívna vlhkosť sa pohybuje od 50 – 60 %. Radíme ju do procedúry mierneho prehriatia a doporučená doba pobytu je 15 – 20 minút s opakovaním 2 – 3 krát po sebe. Po prehriatí tela je potrebné sa ochladiť. Kapacita: 8 osôb. 

K dispozícii je aj ľadové vedro, kúpeľ nôh, Kneippov kúpeľ, ľadová studňa či thepidárium. 

 

Letné kúpalisko 

K vnútornému vodnému a saunovému svetu pribudol aj vonkajšie kúpalisko na mieste bývalého kúpaliska Slávie. 

Vo vynovenom areáli bol starý zničený bazén nahradený novým vyhrievaným nerezovým bazénom s teplotou 27-28°C v závislosti od počasia, so 4 plaveckými dráhami, polohovateľnými ležadlami s perličkovým vírením, vodným barom a fontánou. 

Pribudli aj rôzne netradičné atrakcie pre deti aj dospelých, ako napríklad lezecká stena, basketbalový kôš, lanová dráha a plávajúce lekná. Pre najmenšie deti sú napustené 2 detské bazény so šmykľavkami. Milovníci vodného adrenalínu si môžu užiť aj jazdu dvoma tobogánmi. 

Súčasťou vonkajšieho areálu sú letný bufet, Grill bar, Aqua bar, reštaurácia na prvom poschodí, prezliekárne a sprchy. Návštevníci si môžu vybrať slnenie na lehátkách pri bazéne alebo ležanie na zelenom trávniku.

 

 

Viac informácii nájdete TU

Relax Aqua & Spa
Rybníková 16
Trnava


0940 631 960
info@relaxspacenter.sk

http://relaxspacenter.sk/
Otváracie hodiny:
Po: 9 - 21
Ut: 9 - 21
St: 9 - 21
Št: 9 - 21
Pi: 9 - 21
So: 9 - 21
Ne: 9 - 21
Vstupné:

Aktuálny cenník nájdete TU

Odporúčame

blog

Kam s deťmi za vodou aj v zime

Chcete sa zohriať, vyblázniť a zároveň si oddýchnuť v termálnych prameňoch? Tu je niekoľko tipov z okolia Bratislavy.Viac
05.11.2016
odporúčame!
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac
múzeum

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice 19.storočia. Cestnú dopravu...Viac
blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!