Riverparčík

ihriská a parky

Doprajte sebe oddych a svojim deťom zábavu na brehu Dunaja, na novom ihrisku pri komplexe River Park. 

Na ihrisku deti nájdu lietadielko, preliezkovú zostavu, veľký kolotoč, zabudovanú trampolínu, pružinovú hojdačku, pružinovú dvojitú hojdačku, hojdačku hniezdo, systém závesných sedákov pre deti aj dospelých, malú lezeckú zostavu, preliezaciu rúru, trampolínu so 4 skákacími plochami, hopskoč na rohož a čiary na skok. Dopadová plocha detského ihriska je z gumy.

Na ihrisku sa nachádzajú aj toalety. Spoplatnené sú sumou 50 centov. V letných horúčavách vás poteší pitná fotánka a pergoly, v ktorých chládku nájdete aj hojdačky.

Parkovanie: ideálne zaparkujete v garážach River Parku, ľahko sa sem dostanete aj električkami, ktoré stoja napr. na zastávke Chatam Sófer.  

Toto detské ihrisko je vhodné pre deti od 3 do 14 rokov. Dieťa do 6 rokov musí byť v sprievode zákonného zástupcu alebo ním poverenej dospelej osoby.

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Riverparčík
Dvořákovo nábrežie 10
81102 Bratislava





Otváracie hodiny:

máj – september 8.00 – 21.00 hod.
október – apríl 9.00 – 19.00 hod.

Odporúčame

iná akcia

Tvorivé čítanie: O Kátě, která chtěla být dědečkem

Medzigeneračný rodinný program pre rodiny s deťmi aj starých rodičov, počas ktorého si spoločne prečítame knižku o Káti a jej...Viac
So 14.3.2026 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)
odporúčame!
divadlo

Bibiana dom umenia pre deti

Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac
divadlo

Snehová kráľovná a čierne zrkadlo

8.3.2026 - 8.3.2026 / Bratislavské bábkové divadlo
odporúčame!
detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac