Rozprávkový Gašparko

detské oslavy
divadlo

Bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi, interaktívne predstavenia, otvorená scéna pre malé divadlá, rôzne workshopy a besedy, narodeninové oslavy, predajnička. To všetko nájdete v petržalskom divadielku.

Bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi

Rodinné prostredie Divadla Rozprávkový Gašparko s kapacitou 80 divákov ponúka pravidelné hranie pre verejnosť každý víkend i cez týždeň:

v sobotu podvečer a v nedeľu dopoludnia sa konajú divadelné predstavenia s dĺžkou približne 45-50 minút a sú určené pre deti od 3 rokov (pre mladšie po uvážení rodiča)

pre menšie deti ako 3 roky sú divadelné predstavenia upravené na 30 minút a konajú sa 2x do mesiaca vo štvrtok dopoludnia

Interaktívne predstavenia
Divadlo Rozprávkový Gašparko poskytuje unikátny priestor pre užší kontakt hercov s publikom a vytvorenie neopakovateľného vzťahu medzi nimi, čo podporuje zážitok z divadelných predstavení. Deti si predstavenia užívajú vtiahnutím do akcie – zapojením cez pesničky, kreslenie, pomocou hercom. Herci pozývajú divákov do spolupráce, a tak sa deti (niekedy i rodičia) stávajú súčasťou predstavenia.

Otvorená scéna pre malé divadlá
Divadlo Rozprávkový Gašparko je otvorené pre nových hercov, vyhľadáva zaujímavé a krásne divadlá a pozýva ich na svoju scénu. Preto je program rozmanitý a rôznorodý. Od marionetových divadiel, cez maňuškové, až po činoherné – každý si nájde niečo a vždy sa dobre zabaví.

Workshopy, besedy
Divadlo Rozprávkový Gašparko ponúka aj priestor pre rozvoj povedomia o bábkovom divadle, preto vyhľadáva spoluprácu s bábkohercami, scénografmi, režisérmi, spisovateľmi, aby aj prostredníctvom besied a workshopov priblížilo krásu a taje bábkového divadla deťom i dospelým.

Narodeninové oslavy
Nezabudnuteľné narodeninové oslavy s divadelnou atmosférou si užijete v našom priestore vďaka spolupráci a dlhoročným skúsenostiam Agentúry MaKiLe. Naše oslavy sú plné rozprávkových postáv – začíname už animátormi, ktorí sa vždy zladia do témy oslavy.

Pokračujeme divadelným predstavením podľa vlastného výberu, neskôr sa posilníme narodeninovou tortou a vrhneme sa do hľadania sladkého pokladu. Po gratuláciách sa na záver poriadne vybláznime na našej minidiskotéke. Našimi zbraňami sú fantázia a tvorivosť, aby oslava bola nezabudnuteľným a krásnym zážitkom pre všetkých.

Gašparkova rozprávková predajňa
V Gašparkovej rozprávkovej predajni nájdete tovar súvisiaci s divadlami – CD divadelných súborov s pesničkami z divadiel, krásne magnetky na pamiatku, či rozprávkové máňušky. Kúsok divadla si tak môžete odniesť na pamiatku domov.

Vstupenky na akcie si môžete rezervovať na webstránke divadla alebo zakúpiť online.

Otváracie hodiny:

Po: otvorené podľa programu
Ut: otvorené podľa programu
St: otvorené podľa programu
Št: otvorené podľa programu
10:00 – 11:00: Rozprávkové Divadielko (2x do mesiaca)
Pi: otvorené podľa programu
16:00 – 20:00: Rozprávkové zážitkové akcie (nepravidelne)
So: otvorené podľa programu
17:00 – 18:00: Rozprávkové Divadlo (cez školský rok)
Ne: otvorené podľa programu
10:30 – 11:30: Rozprávkové Divadlo (cez školský rok)
(otvorené 15-30 min. pred akciou a 15-30 min. po akcii)

Ako sa k nám dostanete?

nájdete nás na Topoľčianskej 20/22 v Bratislave – Petržalke

naše priestory sú pod terasou od Jantárovej cesty

Autobusom:
- zastávka Šintavská – 92, 95, 97, 99, 192
- zastávka Holíčska – 68, 94 + cca 5 min. pešo smerom k Veľkému Draždiaku
- zastávka Technopol – 83, 98 + cca 7 min. pešo smerom k Strečnianskej

Autom:
-
Topoľčianska 20/22 – uvidíte nás od Jantárovej cesty - zaparkovať môžete na parkoviskách v okolí.

Rozprávkový Gašparko
Topoľčianska 20/22
85105 Bratislava


+421 905 209 289
info@rozpravkovygasparko.sk

webstránka
Otváracie hodiny:

 

 

Odporúčame

ihriská a parky

Železná studienka a Partizánska lúka

Patria medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Obe sú súčasťou Bratislavského lesoparku a nachádzajú sa na juhu...Viac
blog

Kam z mesta za zvieratami

Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
24.03.2016
odporúčame!
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac