TimeOut v Centrali

detské centrum

Tento detský kútik je skôr pre deti od 3 rokov. Menšie deti sa tu veľmi nezabavia. Chýba bezpečný priestor na behanie a skákanie. Veľa schodov, šmykľavka len pre veľkáčov a dráha pre šliapacie autíčka dookola sú trošku rizikové pre maličkých.

  Popis: Toto detské centrum patrí rozlohou k tým menším v Bratislave. Maximálne sa sem zmestí 45 detí. TimeOut v Centrali nájdete na 2. poschodí, kam sa pohodlne dostanete výťahom. V samotnom centre, pokiaľ máte menšie dieťa, musíte sa mať stále na pozore, lebo sa tu nachádzajú dve schodiská. Jedno vedie do galérie s detskou kuchynkou, hračkami pre najmenších, kinom a vstupom na šmykľavku. Druhé vedie do veže, kde je umiestnená play station.     

  Možnosti: Nachádza sa tu napríklad detské kino, šmykľavka s guličkami, detská kuchynka, dráha pre šliapacie autíčka, stôl na kreslenie, knižky.

  Toalety: Sú v priestore, nájdete tu aj sprchový kút a prebaľovací pult. Využívať ich smú len deti. Toalety pre dospelých sú v kaviarenskej časti kútika.

  Občerstvenie: Občerstviť sa môžete v tunajšom bare odkiaľ sledujete deti. Deti majú k dispozícii čistú vodu zdarma.

  ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

  OC Central
  Metodova 6
  82108 Bratislava


  +421 910 908 414


  https://www.central.sk/zoznam-obchodov/time_out_detsky_kutik
  Otváracie hodiny:
  Po: 9 - 21
  Ut: 9 - 21
  St: 9 - 21
  Št: 9 - 21
  Pi: 9 - 21
  So: 9 - 21
  Ne: 9 - 21
  Vstupné:

  Do 60 min. - 2,10€, 61-90 min. - 2,80€, 91-120 min. - 3,50€, 121-150 min. - 4,20€, 151-180 min. - 4,90€, každá ďalšia začatá hodina + 2,00€.

   Odporúčame

   film

   Máša a medveď: Mášine pesničky (dabing)

   Okúzľujúce animované príbehy nerozlučnej dvojice, ktorá si získala srdcia detí aj dospelých na celkom svete.Viac
   Kino Pezinok / Cinemax Bory Mall / Cinema City Aupark / Cinema City Eurovea / Cinema City Vivo / Kino Mier Mo...
   odporúčame!
   blog

   Kam z mesta za zvieratami

   Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
   24.03.2016
   odporúčame!
   detské oslavy

   Makovice

   Komunitný priestor s kaviarňou a vegetariánskou kuchyňou v Stupave. V Makovici sa pravidelne organizujú workshopy, diskusie,...Viac
   múzeum

   Múzeum dopravy

   Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice 19.storočia. Cestnú dopravu...Viac