Sedačková lanovka Železná studnička - Kamzík

vyhliadka
iné miesto

Lanovka na Kolibe v Bratislave je jedinou atrakciou svojho druhu v širokom okolí. Odvezie vás z Kamzíka na Kolibe dolu na Železnú Studničku a späť.

Lanovka na Kolibe v Bratislave je jedinou atrakciou svojho druhu v širokom okolí. Odvezie vás z Kamzíka na Kolibe dolu na Železnú Studničku a späť.Na lanovku môžete nastúpiť v hornej aj dolnej stanici. Do hornej stanice Koliba – Kamzík sa dostanete autom, alebo s konečnej trolejbusu 213 po príjemnej hodinovej prechádzke. Jazda lanovkou má vysokohorskú atmosféru s krásnym výhľadom.

V hornej stanici nájdete príjemnú reštauráciu turistického charakteru a v dolnej stanici Železná studnička miesto na opekačku s rôznymi atrakciami pre deti aj dospelých. Jazda lanovkou trvá približne 8 min. Zo Železnej studničky sa dostanete za cca pol hod. na Partizánsku lúku, odkiaľ premáva MHD.

Otvorené:

letná sezóna (01.07. - 31.08.) 10:00 - 18:00 h  utorok - nedeľa
zimná sezóna (01.09. - 30.6.2020) 10:00 - 18:00 h  štvrtok - nedeľa  + sviatky

Vstupné:
Obyčajný: 1 jazda 3 €, spiatočná jazda 5 €
seniori 1 jazda 2 €
skupiny 1 jazda 3 €
žiacke skupiny: 1 €, spiatočná jazda 2 €
deti do 6 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov zdarma

Železná studnička – Koliba
Telefón: +421 2 5479 2503

www.lanovky.sk/?page=lan&lan=39

Otváracie hodiny:

Odporúčame

múzeum

Schloss Hof

Cisársky zámok Schloss Hof poskytuje perfektné prostredie vďaka jedinečnému prepojeniu imperiálneho zámku, umelecky sformovaného...Viac
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac
blog

Kam z mesta za zvieratami

Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
24.03.2016
odporúčame!
výstava

Čas hier. Detstvo, hračky, hry

6.6.2025 - 28.2.2026 / Malokarpatské múzeum v Pezinku
odporúčame!