Miniversum Budapešť

iné miesto
"Maďarský legoland". Je to miesto, kde nájdete modely rôznych zaujímavostí Budapešti, Maďarska, Rakúska a Nemecka v mierke 1:100.

Nájdete tam napr. miniatúry známych veterných mlynov v Rakúsku, Maďarský parlament, funkčné vlakové súpravy, ktoré vypravuje ozajstný vlakový výpravca z riadiacej veže!

Viac zanietené deti si môžu vyskúšať rozpohybovať vlaky alebo autá.

Súčasťou Miniversa je aj hracia miestnosť, v ktorej sa môžu deti hrať s vláčikmi, vymyslieť a zinscenovať dopravnú situáciu alebo si môžu samé zložiť miniatúrny model.

Zaujímavá zastávka, podľa nášho názoru však skôr pre väčšie deti, ktoré už vedia, že si vláčik nemôžu zobrať domov.

Otváracie hodiny:

Každý deň od 10:00 do 18:00 hod

Cena lístkov:

Deti do 2 rokov: zdarma

Deti od 2 – 14 rokov: 2 100 HUF 

Od 14 rokov: 3 000 HUF 

Otváracie hodiny:

Odporúčame

divadlo

Takmer pyšná princezná

Takmer pyšná princezná je pôvodný slovenský rodinný muzikál Michala Babiaka a Milana Malinovského. Voľne vychádza z českej...Viac
Dom kultúry Ružinov / Divadlo bez masky
CITYLIFE odporúčame!
výstava

Čas hier. Detstvo, hračky, hry

6.6.2025 - 28.2.2026 / Malokarpatské múzeum v Pezinku
odporúčame!
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Kramárik sa od apríla 2024 presťahoval, naše rodinné centrum nájdete na Jahodovej ulici 9. Nový domček je menší, ale o to...Viac
divadlo

Bibiana dom umenia pre deti

Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac