vážna hudba

Rodinný koncert - Slovak Brass Quintet

Na sobotný Rodinný koncert, 12. 2. 2022, pozývame všetky deti s rodičmi. Stretnúť sa môžeme opäť v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Podľa aktuálnych nariadení môžeme obsadiť 50% kapacitu sály. Koncert sa bude konať v režime OP, do ktorého spadajú deti do 12 rokov. V priestoroch Slovenskej filharmónie je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom. Začíname o 16.00 h.
Táto akcia sa konala v minulosti

Hudobným popoludním v bratislavskej Redute vás bude sprevádzať Martin Vanek.  Členovia orchestra Slovenská filharmónia – hráči na plechové dychové nástroje vytvorili komorné zoskupenie s názvom  Slovak Brass Quintet v zložení –  Rastislav Suchan, trúbka, Ľubomír Kamenský, trúbka, Karol Nitran, lesný roh, Albert Hrubovčák, pozauna, Nikolaj Kanišák, tuba. Ktoré sú plechové hudobné nástroje, z čoho sú vyrobené, ako vyzerajú a aký je ich zvuk? To všetko a oveľa viac sa dozviete na sobotnom koncerte. A samozrejme vypočujete si pestrý repertoár pre toto nástrojové zoskupenie. Koncert ako vždy zakončíme tombolou, v ktorej môžete získať pekné ceny.   

Program:
Johann Sebastian Bach, Thomas Morley, Dmitrij Šostakovič, George Gershwin, Marek Piaček
 

Hrajú:
Slovak Brass Quintet: Rastislav Suchan, trúbka, Ľubomír Kamenský, trúbka, Karol Nitran, lesný roh, Albert Hrubovčák, pozauna, Nikolaj Kanišák, tuba. 

Martin Vanek moderátor

Vstupenky na koncert sú v predaji v Pokladnici SF alebo online na navstevnik.sk.

Odporúčame

vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
materské centrum

Rodinné centrum Kramárik

Rodinné centrum Kramárik je centrum pre rodiny s deťmi nielen z Kramárov. Vzniklo z iniciatívy mamičiek ako odozva na potrebu...Viac
film

Mikulášove šibalstvá - ako to celé začalo?

SĽUK / Kino Mier Modra / Kino Nostalgia
odporúčame!
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac