Bratislavské bábkové divadlo: štvrtkové večery pre celé rodiny

Bratislavské bábkové divadlo pozýva rodičov a deti do divadla v novom netradičnom čase. Nový rok prinesie pravidelné hrávanie večerných rodinných predstavení každý druhý štvrtok o 17:00.


blog

Nestíhate cez víkend do divadla? Nevadí! Bratislavské bábkové divadlo sa od nového roku rozhodlo do svojho programu zaradiť večerné predstavenia každý druhý štvrtok so začiatkom o 17:00.

vo štvrtok 11. januára sa tak môžete tešiť na tajomný podvečer s predstavením Zhavranelí, ktoré vás prenesie do bájnych staroslovanských čias s podmanivou hudbou a mýtickou atmosférou. Predstavenie bolo vysoko ocenené na domácich ako aj zahraničných festivaloch, ak ste ho ešte nemali možnosť zhliadnuť, určite si ho nenechajte odletieť.

O dva týždne neskôr, vo štvrtok 25. januára, vás bude pre zmenu čakať príbeh o každodenných radostiach a strastiach rodinného života, ktoré sú s veľkou láskou a humorom zachytené v predstavení Opice z našej police. Tvorcovia BBD veria, že vás nový hrací čas zaujme a tešia sa na stretnutie s vami každý druhý štvrtok o 17:00 v divadle.

Pozrite si kompletný program divadla. Vstupenky si môžete zakúpuť aj priamo cez Kidstown.sk

Divadlo je stále v rekonkštrukcii, aktuálne ho nájdete Divadle Malá scéna STU na Dostojevského rade 7.

Odporúčame

iná akcia

EduHry - deň plný hier na rozvoj a vzdelávanie detí

Výnimočné podujatie EduHry je späť! Príďte v sobotu 17.3. do DK Zrkadlový Háj v Petržalke a objavte spolu s deťmi svet hier,...Viac
So 17.3.2018 / Dom kultúry Zrkadlový háj
odporúčame!
iná akcia

S kočíkom do galérie

Pi 19.1.2018 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
iná akcia

Detský kurz: raňajky do postele

So 20.1.2018 / Stará tržnica
odporúčame!
festival

Národný tanečný dom pre deti

Národný Tanečný dom je zimný interaktívny festival tRadovania je indoorový festival tradičnej kultúry v jej mnohorakých podobách...Viac
So 20.1.2018 / Pistoriho palác
odporúčame!