divadlo

Dunajská kráľovná a rusalky

Štúdio Bibiana uvádza svoju ďalšiu inscenáciu Dunajská kráľovná a rusalky. Nová rozprávka vznikla na motívy rovnomennej knižky Dunajská kráľovná, povesti a báje o Bratislave autorky Márie Ďuríčkovej.
Táto akcia sa konala v minulosti

Bibiana si chce aj týmto spôsobom pripomenúť slovenskú spisovateľku a hlavne autorku pre deti a mládež pri príležitosti jej stého výročia narodenia. Lebo pani Ďuríčková napísala toho veľa! Verte alebo nie, aj to, že rusalky tu boli. Ako sa cítili, prečo tu žili a kam odišli? Dozviete sa. Prezradíme!

Dramaturgia a réžia - M. Kecskésová, hudba - M. Skačan, výtvarné riešenie a bábky – A. Mikóciová a A. Hanušová, hrajú - K. Mackovčáková, M. Ryšavá, M. Skačan

Pre deti od 4 rokov.

Odporúčame

iná akcia

Detské tvorivé dielničky

7.8.2025 - 28.8.2025 / Eurovea
odporúčame!
blog

Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
25.07.2016
odporúčame!
výstava

Malý Rio záchranárom: Od dotyku k čítaniu, od čítania k dotyku

1.7.2025 - 31.8.2025 / Galéria Starý Avion
odporúčame!
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac