divadlo

Komodo (CZ)

Komodo je príbehom Petra - malého chlapca, ktorý je fascinovaný všetkým, čo súvisí s drakmi. Preto ho rodičia vezmú na cestu do Indonézie, kde na ostrove Komodo žije najväčší jašter na svete - komodský drak. V Indonézii je však všetko trochu inak.
Táto akcia sa konala v minulosti

Všade sú masy turistov, a tak hrozí, že zážitok nebude ani zďaleka takým dobrodružstvom, aké si želali. Detské sny sa prelínajú s realitou aj s divokou a zelenou džungľou. Komodo je inscenácia, v ktorej sú malí diváci priamou súčasťou príbehu. Deti sa fyzicky účastnia všetkých dobrodružstiev a pomáhajú Petrovi plniť si svoje sny.

Inscenácia získala Cenu Jána Bornu na festivale Dítě v Dlouhé 2022.

Tvorivý tím
Autor: Petr Sís a Jakub Maksymov
Dramaturgia: Markéta Labusová
Hudba: Markéta Labusová
Scénografia: Olga Ziebińska
Réžia: Jakub Maksymov
Účinkujú: Radek Pokorný, Jiří Šponar, Kristýna Dámová, Štefánie Šubová, Petr Šmíd
Foto: Tomáš Glasberger

Vhodné pre deti od 3 rokov. Prosíme rodičov o rešpektovanie odporúčanej vekovej hranice.

Dĺžka predstavenia: 60 minút

Vstupné: predpredaj 10€

V Komodo nachádzame PRIENIKY bábkového divadla a detskej hry. Predstavenie je súčasťou nultého ročníka medzinárodného festivalu PRIENIKY. Pozrite si kompletný program. 

Odporúčame

blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!
múzeum

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice 19.storočia. Cestnú dopravu...Viac
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
iná akcia

Detské tvorivé dielničky

21.5.2026 - 28.5.2026 / Eurovea
odporúčame!