divadlo

Zbojníčka Ronja

Dobrodružstvá zbojníkovej dcéry Ronje od Astrid Lindgrenovej nás zavedú do stredovekého hradu a lesa, ktorý je plný nástrah. Príbeh však bude predovšetkým o tom, že kamarátstvo (nielen) medzi zbojníckymi deťmi môže byť silné, aj keď je každý z inej strany barikády, že sa dá ľahko pohádať, ale aj udobriť a hlavne, že zbojnícky kapitán je tiež len tatko.

Táto akcia sa konala v minulosti


Predstavenie na motívy knižky od Astrid Lindgrenovej.

Hrá: EDUdrama
Trvanie: 60 minút
Pre deti: 6-10 rokov

Divadlo je súčasťou festivalu Leto v Medickej

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenia konajú o 10:30 v Staromestskom centre kultúry a vzdelávania na Školskej 14.


Vstup voľný

 

Odporúčame

výstava

Čas hier. Detstvo, hračky, hry

6.6.2025 - 28.2.2026 / Malokarpatské múzeum v Pezinku
odporúčame!
iná akcia

Hranica, ktorá rozpráva

So 28.2.2026 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac
blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!