film

Websterovci 2: Zo života pavúkov (dabing)

Pavúčia rodinka Websterovcov je späť! Spoznajte ich nové príbehy, ktoré ste ešte nevideli. V pásme zo šiestich nových príbehov Websterovcov objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä skutočnú silu rodiny, ktorú spája. A budú aj karamelové muchy!
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
26.09.2019, Št

Malá Lili objavuje tajomstvá veľkého pavúčieho sveta. Jej starší brat Hugo je pri dobrodružných výpravách často jej spoločníkom, aj keď o to moc nestojí. Ale pavúčia rodina je skrátka silno prepojená pavučinou lásky a spolupráce. Hoci upliesť ju, je niekedy poriadne náročné. V pásme zo šiestich nových príbehov Websterovcov objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä veselý svet bláznivej rodinky z výťahovej strojovne. A budú lietať aj karamelové muchy!

Websterovci 2: Zo života pavúkov, Slovensko / Poľsko, 2019, 66 min.
Réžia
: Katarína Kerekesová

Relaxačný pobyt
Maminku seklo v krku. Celá rodina sa zhodla na tom, že si musí dopriať pobyt v kúpeľoch. Ale kto ju doma nahradí?

Veľké upratovanie
Hugo sa nedokáže naučiť dôležité fakty z histórie, ktoré zasiahli aj do osudov rodiny Websterovcov. Rodičov to neteší. Dedko Rafael však vie, ako tento problém vyriešiť. Vyrážajú na veľký výlet za poznaním!

Športový deň
Pozerať sa na preteky v televízii vie každý. Šport treba ale zažiť na vlastnej koži! Kto sa pridá do tímu dedka Rafaela v súťaži preťahovania vláknom?

Naozajstný kvet
Mamička má narodeniny. Všetci jej chcú dať darček, ktorý by ju potešil. Naozajstný kvet! Lenže získať ho pre malého pavúčika ako je Lili môže byť veľmi nebezpečné.

Prababka
Gobelín s prababkou je deravý. A nie hocijako. Blchy vyhrýzli práve miesto s prababkinou tvárou. Lili sa rozhodne rodinný poklad opraviť.

Babka na Sieti
Aj babky sa rady hrajú. Niekedy pritom zabudnú na vlastnú rodinu. No zahrať sa spoločne je predsa zo všetkého najlepšie!

Websterovci 2: Zo života pavúkov, Slovensko / Poľsko, 2019, 66 min. (6 dielov)
Réžia:
Katarína Kerekesová
Hrajú: Lili – Zuzana Porubjaková, Hugo – Kamil Kollárik, mama Alma – Henrieta Mičkovicová, otec Walter –
Richard Stanke, dedo Rafael – Boris Farkaš, Ema – Oľga Belešová, babka Matidla – Richard Stanke a ďalší.

Pre všetky vekové kategórie

Film na Čsfd.cz

Odporúčame

detské oslavy

Makovice

Komunitný priestor s kaviarňou a vegetariánskou kuchyňou v Stupave. V Makovici sa pravidelne organizujú workshopy, diskusie,...Viac
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
koncert

Miro Jaroš v Modre

Ne 1.3.2020 / Kultúrne centrum Modra
odporúčame!
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac