iná akcia

design factory college #25 | VianoSEN na planéte Apollo

Na Vianoce všetci dúfame, že sa nám naše priania a sny vyplnia. S očakávaním sa stretávame s rodinou a priateľmi a s nádejou nakúkame pod stromček. Niekedy ani nevieme dospať, ako veľmi po naplnení snov túžime. Dielničky VianoSEN na planéte Apollo deťom pomôžu ľahšie zaspať, dobre sa vyspať a od detí sa zase my veľkí naučíme snívať za bdela. Porozprávame sa o svojich snoch a aj o tom, aký bude mať ich naplnenie dopad na prírodu a okolie v ktorom žijeme.

Táto akcia sa konala v minulosti

Vedeli ste, že skôr ako na mieste design factory stála design factory, bola tu továreň na sviečky? Preto aj v jednej z dielničiek si deti budú môcť vyrobiť vlastnú sviečku. Neďaleko v Klingerke zase spracovávali ľan a jutu na vrecia, tak si deti skúsia ušiť vlastný vankúšik. Na dobré sníčky do neho môžu všiť aj levanduľu. A pre nezadržateľných snívačov bude istotne lákadlom medziplanetárna dielnička príbehov s Michalom Hvoreckým. Na planéte Apollo sa dozviete, ako tvoria rozprávky na dobrú noc veľkí, na oplátku si veľkí vypočujú rozprávky malých.

Vianoce preverujú naše túžby, a preto sa pozrieme aj na to, koľko rokov na tejto planéte zostane hračka, ktorú si želáme nájsť pod stromčekom.

Na záver deti neodídu s prázdnymi rukami, ak si zasadia svoj vlastný (mini)stromček. A určite sa k nám vo vesmírnom korábe chystá aj Mikuláš!

design factory college
Tvorivé workshopy pre deti od 3 do 13 rokov - design factory college organizujeme od roku 2006. Toto vydanie je už 25. v poradí. Každé podujatie má svoju originálnu tému, hlavným spoločným cieľom je motivovať deti k predstavivosti a tvorivosti v inšpiratívnom priestore design factory.

Vstup na podujatie je voľný, registrácia na podujatie
 

Odporúčame

vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
blog

Najlepšie ihriská v Bratislave a okolí

Radi chodíte s deťmi von, no otravuje vás už chodiť na to isté ihrisko? Tipov, kde ísť v rámci Bratislavy a okolia je viac ako...Viac
03.10.2016
odporúčame!
ihriská a parky

Športové ihrisko Páričková

Zrekonštruované detské ihrisko vo vnútrobloku na Páričkovej ulici ponúka deťom úplné nové hracie prvky a vynovené hokejbalové...Viac
blog

Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
25.07.2016
odporúčame!