iná akcia

design factory college #25 | VianoSEN na planéte Apollo

Na Vianoce všetci dúfame, že sa nám naše priania a sny vyplnia. S očakávaním sa stretávame s rodinou a priateľmi a s nádejou nakúkame pod stromček. Niekedy ani nevieme dospať, ako veľmi po naplnení snov túžime. Dielničky VianoSEN na planéte Apollo deťom pomôžu ľahšie zaspať, dobre sa vyspať a od detí sa zase my veľkí naučíme snívať za bdela. Porozprávame sa o svojich snoch a aj o tom, aký bude mať ich naplnenie dopad na prírodu a okolie v ktorom žijeme.

Táto akcia sa konala v minulosti

Vedeli ste, že skôr ako na mieste design factory stála design factory, bola tu továreň na sviečky? Preto aj v jednej z dielničiek si deti budú môcť vyrobiť vlastnú sviečku. Neďaleko v Klingerke zase spracovávali ľan a jutu na vrecia, tak si deti skúsia ušiť vlastný vankúšik. Na dobré sníčky do neho môžu všiť aj levanduľu. A pre nezadržateľných snívačov bude istotne lákadlom medziplanetárna dielnička príbehov s Michalom Hvoreckým. Na planéte Apollo sa dozviete, ako tvoria rozprávky na dobrú noc veľkí, na oplátku si veľkí vypočujú rozprávky malých.

Vianoce preverujú naše túžby, a preto sa pozrieme aj na to, koľko rokov na tejto planéte zostane hračka, ktorú si želáme nájsť pod stromčekom.

Na záver deti neodídu s prázdnymi rukami, ak si zasadia svoj vlastný (mini)stromček. A určite sa k nám vo vesmírnom korábe chystá aj Mikuláš!

design factory college
Tvorivé workshopy pre deti od 3 do 13 rokov - design factory college organizujeme od roku 2006. Toto vydanie je už 25. v poradí. Každé podujatie má svoju originálnu tému, hlavným spoločným cieľom je motivovať deti k predstavivosti a tvorivosti v inšpiratívnom priestore design factory.

Vstup na podujatie je voľný, registrácia na podujatie
 

Odporúčame

divadlo

Chronoškriatkovia

23.1.2020 - 30.1.2020 / Bratislavské bábkové divadlo
odporúčame!
blog

Kam z mesta za zvieratami

Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
24.03.2016
odporúčame!
divadlo

Bibiana dom umenia pre deti

Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac