iná akcia
prednáška / diskusia

Naštartovanie imunity u dieťaťa

Srdečne vás pozývame na poobednú diskusiu s odborníčkou na zdravú výživu Zdenkou Havettovou, zameraný na Imunitný systém dieťaťa z pohľadu čínskej dietiky, kde sa dozviete veľa zaujímavostí z pohľadou budovania imunity dieťaťa od útleho veku.

26.09.2019, Št
Ramadasa
17:00

V dnešnej dobe už vôbec nie je výnimkou, že malé deti užívajú antibiotiká aj niekoľkokrát za rok. Príčiny môžu byť rôzne. Jednou z vecí ktorú však vieme ovplyvniť najviac je kvalitná strava. Jedlo sa stáva veľmi silným nástrojom, ktorý podporuje vitalitu a fungujúcu imunitu detí.
Nezabúdajme nato, že výber jedla by sme mali podriadiť ročnému obdobiu a regiónu v ktorom žijeme.
Pretože v danom ročnom období rastú presne také potraviny, ktoré telo potrebuje. Práve v jesennom období dostáva imunita u tých najmenších najviac zabrať. Prípravu na zimné obdobie nepodceňujme a vyberajme vhodné potraviny na zimné obdobie.
- Ako správne nastaviť stravovanie detí v prechodnom období medzi letom a zimou?
- Čím môžeme podporiť obranyschopnosť u detí?
- Cherry paradajky a banány v zime - je to dobrá voľba?

Toto a mnohé iné nám príde porozprávať Zdenka 26.9. (štvrtok) od 17tej. Diskusia bude prebiehať Zdenkinou prezentáciou a následne otvorenou diskusiou s účastníkmi.

Bc. Zdenka Havettová Lektorka a odborníčka na výživu.
Vyštudovala Holistickú školu a školu Tradičnej čínskej medicíny. V priebehu štúdia založila projekt " Ide o Tvoje zdravie", ktorý je zameraný na podporu zdravia bežne dostupnými potravinami.
Venuje sa konzultačnej činnosti a organizovaniu workshopov v oblasti dietetiky.
Cena semináru: 7 EUR, prihlasovanie svojej účasti: dominika@ramadasa.family, alebo cez messenger rodinného centra Ramadasy.
 

Odporúčame

cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac
blog

Kam z mesta za zvieratami

Jar je konečne tu, príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Chcete vedieť kde uvidíte malé jahniatka, kozičky, kuriatka,...Viac
24.03.2016
odporúčame!
ihriská a parky

Železná studienka a Partizánska lúka

Patria medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Obe sú súčasťou Bratislavského lesoparku a nachádzajú sa na juhu...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac