Bio Rio v Malinove

kaviareň
cukráreň

Plné očakávaní sme sa šli do rodinnej kaviarne Bio Rio v Malinove o ktorej sme sa dozvedeli vďaka tipu našich čitateľov. Nuž plné očakávaní sme šli a plné dojmov sa odtiaľ vrátili. 

BioRio v Malinove nájdete spoľahlivo podľa navigácie alebo aj vďaka dobrému značeniu. Výhodou je vlastné parkovisko pred kaviarňou aj bezbariérový vstup. 

Hneď na začiatku tejto sympatickej prevádzky sú umiestnené najrôznejšie produkty zdravej výživy: medy, lízatká, cestoviny, nápoje, oleje a všeličo iné. Sortiment je veľmi bohatý, zoženiete tu aj kvalitnú čokoládu alebo kávu. 

Tú vám odporúčame si tu aj dať. V nápojovom lístku mysleli na veľkých aj malých návštevníkov. Naša rada znie: určite ochutnajte tunajšie koláče, ktoré sú od viacerých cukrárov, no nič z toho, čo tu ponúkajú nie je polotovarové. Nás oslovili lahodné makrónky. Počas víkendov tu môžete ochutnať aj raw koláčiky.

Zatiaľ čo vy môžete oddychovať vo vnútri alebo na slnečnej terase, vaše deti si môžu kresliť, zahrať sa v detskom kútiku s kuchynkou a hračkami vo vnútri, alebo vonku v drevenom domčeku či na autíčku. Ak by bolo slnka veľa, tieň nájdete pod markízou. 

Pokiaľ ide o toalety, našli sme ich čisté, s detským stupienkom aj redukciou na WC. Oproti nim sa nachádza prebaľovací pult.  

Viac informácii nájdete TU

Vďaka našim skúsenostiam vrátane milého personálu vám Kidstown odporúča BioRio v Malinove navštíviť.    

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Bio Rio
Ivánska 2
90045 Malinovo


+421 948 514 759
biorio@biorio.sk

http://biorio.sk
Otváracie hodiny:
Po: 10 - 20
Ut: 10 - 20
St: 10 - 20
Št: 10 - 20
Pi: 10 - 20
So: 10 - 20
Ne: 10 - 20

Odporúčame

reštaurácia

Café Berlinka SNG

Slovenská národná galéria má svoju galerijnú kaviareň Café Berlinku, s pestrým menu, krásnym výhľadom na rieku a novým detským...Viac
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
divadlo

Cirkul'art : Festival nového cirkusu 2019

V krásnom prostredí Kaštieľskeho parku malebného mestečka Stupava vytvorí Cirkul´art čarovnú atmosféru maringotiek, cirkusových...Viac
Pi 24.5.2019 - 26.5.2019 / Zámocký park v Stupave
CITYLIFE odporúčame!
cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac