Bio Rio v Malinove

kaviareň
cukráreň

Plné očakávaní sme sa šli do rodinnej kaviarne Bio Rio v Malinove o ktorej sme sa dozvedeli vďaka tipu našich čitateľov. Nuž plné očakávaní sme šli a plné dojmov sa odtiaľ vrátili. 

BioRio v Malinove nájdete spoľahlivo podľa navigácie alebo aj vďaka dobrému značeniu. Výhodou je vlastné parkovisko pred kaviarňou aj bezbariérový vstup. 

Hneď na začiatku tejto sympatickej prevádzky sú umiestnené najrôznejšie produkty zdravej výživy: medy, lízatká, cestoviny, nápoje, oleje a všeličo iné. Sortiment je veľmi bohatý, zoženiete tu aj kvalitnú čokoládu alebo kávu. 

Tú vám odporúčame si tu aj dať. V nápojovom lístku mysleli na veľkých aj malých návštevníkov. Naša rada znie: určite ochutnajte tunajšie koláče, ktoré sú od viacerých cukrárov, no nič z toho, čo tu ponúkajú nie je polotovarové. Nás oslovili lahodné makrónky. Počas víkendov tu môžete ochutnať aj raw koláčiky.

Zatiaľ čo vy môžete oddychovať vo vnútri alebo na slnečnej terase, vaše deti si môžu kresliť, zahrať sa v detskom kútiku s kuchynkou a hračkami vo vnútri, alebo vonku v drevenom domčeku či na autíčku. Ak by bolo slnka veľa, tieň nájdete pod markízou. 

Pokiaľ ide o toalety, našli sme ich čisté, s detským stupienkom aj redukciou na WC. Oproti nim sa nachádza prebaľovací pult.  

Viac informácii nájdete TU

Vďaka našim skúsenostiam vrátane milého personálu vám Kidstown odporúča BioRio v Malinove navštíviť.    

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Bio Rio
Ivánska 2
90045 Malinovo


+421 948 514 759
biorio@biorio.sk

http://biorio.sk
Otváracie hodiny:
Po: 10 - 20
Ut: 10 - 20
St: 10 - 20
Št: 10 - 20
Pi: 10 - 20
So: 10 - 20
Ne: 10 - 20

Odporúčame

iná akcia

bratislava - inline 2019

Korčuliari, cyklisti a iné nemotorové kolieska budú opäť jazdiť po bratislavských cestách. Letné piatkové jazdy sú skvelým...Viac
28.6.2019 - 23.8.2019 / Bratislava
CITYLIFE odporúčame!
ihriská a parky

Železná studienka a Partizánska lúka

Patria medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Obe sú súčasťou Bratislavského lesoparku a nachádzajú sa na juhu...Viac
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
výstava

Podivuhodné dejiny umenia s profesorom Škrečkom

Inštalácia vychádza zo vzrastajúcej snahy galérií, múzeí a vzdelávacích inštitúcií „odkomplikovať“ vzťah k umeniu prostredníctvom...Viac
16.5.2019 - 31.12.2019 / Slovenská národná galéria Bratislava
CITYLIFE odporúčame!