Funcity

detské centrum
detské oslavy

Detské zábavné centrum Funcity ponúka deťom veľa zábavy a dobrodružstva. Je otvorené každý deň od 9:00 do 20:00 hod. Priestor je plne klimatizovaný, na ploche 1200 m² sú pre deti k dispozícii nafukovacie atrakcie, trampolíny, autodráha pre šliapacie autíčka, hry na rozvíjanie motoriky či bobová dráha. Vo veľkej preliezačke Chacha box sa deti môžu do sýtosti naháňať a skrývať, či spustiť sa odtiaľ na jednej zo šmykľaviek.

V úplne vynovenom Funcity sa budete cítiť ako v džungli. Veľkou výhodou je už samotné riešenie úložného priestoru. Miestnosť so skrinkami je priestrannejšia a tak sa určite nebudete tiesniť ako donedávna. 

Zmenu postrehnete už pri bufete a v kaviarenskej časti, ktorá je navrhnutá tak, že môžete lepšie sledovať svoje deti pri hre, kdekoľvek sa nachádzajú. 

Novou atrakciou je bobová dráha, ktorú zvládnu aj menšie, napr. 2-ročné deti. Nie je príliš dlhá ani strmá a deťom stačí. Rozšírený je aj pôvodný Chacha box, teda preliezková dráha so šmykľavkami a rôznymi prekážkami, kde si deti môžu otestovať svoje schopnosti. Veľkým plusom je nový väčší priestor pre menšie deti s guličkovým svetom, menšími šmykľavkami, nafukovacou raketou, závesnými hrami na rozvoj jemnej motoriky, veľkými lego skladačkami, hudobným skákacím klavírom a pod. Pre deti je tu pripravený aj nový nafukovací "hrad". Samozrejme nechýbajú malé domčeky a sedenie pre deti. Nájdete tu aj nové trampolíny. To, čo sa nezmenilo je dráha pre šliapacie autíčka.  

Dostupnosť:  Autom 10 min. z centra mesta,  autobusom č. 31 a č. 39 vystúpiť na konečnej (Cintorín Slávičie údolie), odtiaľ 2 min. chôdzou. 

Parkovanie: Zaparkovať môžete v podzemnej garáži Cubicon (momentálne nie je spoplatnená), alebo na parkovisku pred Cubiconom, alebo pri cintoríne Slávičie údolie. 

Vo Funcity sa môžete občerstviť limonádami, fresh džúsmi, kávou. Kúpiť sa tu dajú muffiny, koláčiky, Pribináčiky, ovocie podľa denne ponuky, urobia vám aj panini a pod. Dospelí ocenia tlač a WiFi. 

Pozor: Vstup je z hygienických dôvodov možný len v ponožkách alebo papučiach.

 
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

______________________________________________________________________________________________________________

Detská oslava vo FunCity

Pripravenú tu majú špecialnu párty miestnosť s moderným disco systémom s mixážnym pultom, profesionálnymi disco svetlami a mega-reproduktormi. Celú párty bude vedie animátor. Pomôže aj s darčekmi, pokrája tortu, ktorú ti rodičia môžu priniesť. Animátor ale nezodpovedá za bezpečnosť detí a hostí. Teda je potrebná dospelá sprievodná osoba, ktorá zodpovedá za bezpečnosť detí na oslave.

každý oslávenec má vstup na dve hodiny zadarmo a kamaráti májú zvýhodnenú cenu 3 € za hodinu.

Stačí si vybrať tému narodeninovej oslavy. Viac informácii o cenách jednotlivých balíčkov nájdete TU

Funcity
Staré Grunty 24
84104 Bratislava


0948/48 77 66
funcity.cubicon@gmail.com

http://funcity.sk/
Otváracie hodiny:
Po: 9 - 20
Ut: 9 - 20
St: 9 - 20
Št: 9 - 20
Pi: 9 - 20
So: 9 - 20
Ne: 9 - 20
Vstupné:
Vstupné pre dieťa pondelok – piatok
9:00 – 13:00 3,50€ / 3 hodiny
13:00 – 20:00 3,50€ / 1 hodina
sobota, nedeľa
09:00 – 20:00 3,50€ / 1 hodina
Dospelí a deti do 12 mesiacov vstup ZDARMA.

Odporúčame

ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac
divadlo

Cirkul'art: festival nového cirkusu 2022

Pi 27.5.2022 - 29.5.2022 / Kaštieľsky park, Stupava
CITYLIFE odporúčame!
blog

Najlepšie ihriská v Bratislave a okolí

Radi chodíte s deťmi von, no otravuje vás už chodiť na to isté ihrisko? Tipov, kde ísť v rámci Bratislavy a okolia je viac ako...Viac
03.10.2016
odporúčame!
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac