Materské centrum Podunajské Biskupice

materské centrum
detské oslavy

Materské centrum Podunajské Biskupice vzniklo vďaka podpore starostky a nadšeniu niekoľkých mamičiek na rodičovskej dovolenke, ktoré sa podujali projekt materského centra zrealizovať. Tím materského centra sa skladá z mamičiek dobrovoľníčok, ktoré sa starajú o MC vo svojom voľnom čase a to bez nároku na odmenu. 

Herničky:
Herničky vedú mamičky – dobrovoľníčky. Do herne môžete prísť vždy, keď máme herňu ohlásenú, zvyčajne v pondelky, stredy a piatky od 9:30 do 11:30 a v utorky a štvrtky od 16:00 do 18:00.

Cieľom je zorganizovať pestré aktivity nielen pre deti, ale aj pre celé rodiny. Preto okrem našich pravidelných aktivít, kde sa môžu detičky zahrať v herni, vytvárať prvé umelecké diela v tvorivých dielničkách, zatancovať si s mamičkami, sa snažíme pripraviť aj rôzne podujatia.

Materské centrum ponúka možnosť usporiadať v priestoroch detskú oslavu. K dispozícii vám budú okrem priestorov všetky hračky a zariadenie.

Pre návštevníkov centra je taktiež k dispozícii miniknižnica s titulmi z oblasti tehotenstva, pôrodu, dojčenia a výchovy detí, ktoré je možné si požičať.

V priestoroch materského centra je možné si odskúšať nosenie v ergonomickom nosiči alebo šatke. Pravidelne v našich priestoroch zároveň robíme workshopy nosenia v šatkách a nosičoch s inštruktorkou nosenia.

Aktivity:

Podporná skupina dojčenia
Pravidelné stretnutie pre dojčiace mamičky i tehotné ženy a partnerov. Stretnutia Podpornej skupiny dojčenia sa konajú raz mesačne vždy v prvý štvrtok v mesiaci od 9:30 do 11:30 (termín si vždy overte na našich FB stránkach). 

BABY salsa
Už niekoľko sezón ponúkame mimoriadne úspešné tancovanie pre všetky mamičky, ktoré majú rady tanec. Nenáročné choreografie na chytľavé melódie prebieha pod vedením Taminy Čižmárovej každý utorok doobeda. Prihláste sa vopred priamo u inštruktorky na Facebooku.

Besedy a ženské kruhy Cesta s Tami
Pravidelné besedy pod vedením Tamary Čižmárovej sú určené nielen ženám s malými deťmi. Príďte sa porozprávať o živote, vzťahoch, emóciách, hraniciach, deťoch, očakávaniach či strachoch v bezpečnom kruhu. Na besedy i ženské kruhy je potrebné sa prihlásiť vopred cez Facebook. Počet miest je obmedzený.

Hudobná škola YAMAHA
Stredy sú v našom centre venované hudbe – už niekoľko rokov u nás prebiehajú úspešné kurzy Robík pre deti od 4 – 18 mesiacov a Prvé krôčiky k hudbe pre deti od 18 mesiacov do 4 rokov. Kurzy prebiehajú pod vedením certifikovanej inštruktorky.

Jóga s Aničkou
Dva večery v týždni si môžete zacvičiť 90 minút pod vedením inštruktorky Aničky, toto cvičenie je vhodné aj pre začiatočníkov, či nepravidelne cvičiacich. Cvičíme každý utorok a štvrtok od 19:00 do 20:30.

Materské centrum Podunajské Biskupice, o.z.
Latorická 4
82107 Bratislavainfo@mcbiskupice.sk

http://www.mcbiskupice.sk/
Otváracie hodiny:

Odporúčame

blog

Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
25.07.2016
odporúčame!
blog

Najlepšie ihriská v Bratislave a okolí

Radi chodíte s deťmi von, no otravuje vás už chodiť na to isté ihrisko? Tipov, kde ísť v rámci Bratislavy a okolia je viac ako...Viac
03.10.2016
odporúčame!
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac
blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!