Nakupovanie s deťmi - Avion

nákupné centrum

Testujeme Avion. Každý z nás sa občas ocitne v situácii, že potrebuje kúpiť dieťaťu nové topánky, alebo sebe spodnú bielizeň, či ísť s mužom vybrať oblek.

 

Všetko z toho musí sadnúť a preto treba chodiť, hľadať a skúšať. Niekedy máme šťastie, inokedy je to na zbláznenie. Zvlášť náročné to môže byť s malými deťmi. Jedno treba dojčiť a to väčšie vymýšľa alebo je otravné. Bodaj by nebolo! Veď aké dieťa môže baviť chodenie po obchodoch a preberanie kravát, topánok či šiat? Keď ale pri nakupovaní budete myslieť aj na deti, všetko zvládnete v pohode a dobrej nálade.

Ako prvý sme otestovali Avion.

Čo tu nájdete?

Jednou z bezplatných možností, kde zabaviť dieťa je ohradené ihrisko Playtime na prízemí. Deti vyzujete a zábava sa môže začať. Šmykľavky, preliezky, tunely...to všetko v magickej zvieracej ríši. Rodičia si tu môžu posedieť alebo sledovať svoje deti z kaviarne kúsok od ihriska. Priestor je vhodný aj pre maličké deti.

Na celej ploche Avionu je mnoho rôznych elektrických hračiek (za poplatok). Nájdete tu elektrické auto, formulu, zvieratká, vláčik a podobne.

Dole na prízemí sa nachádza klzisko. Verejnosť sa môže korčuľovať cez týždeň vo večerných hodinách, počas víkendov od 10.00 do 19.00 hodiny. Ak sa Vám tento nápad zapáčil ale korčule ostali doma a navyše tupé, nič to! Pomôžu Vám v požičovni.


Kúsok odtiaľto môžete vidieť železničnú stanicu. Po Avione Vás vláčik zvezie za 1,70€. Cestovný poriadok tu nájdete vyvesený. Tak šťastnú cestu!

Presne na mlieste, kde ste nastúpili aj vystúpite. Oproti Vám je výťah. Ním sa môžete dostať na 1. poschodie kde čaká guličkový svet (zdarma) alebo detský kútik Avino.Detský kútik Avino

Nájdete tu klasické preliezky, šmykľavky, guľôčky, nintendo Wii, šliapacie autíčka a plasmacary, stôl na kreslenie, stavebnice a detskú kuchynku, vzdušný hokej, stolový futbal a podobne.
Cenník nájdete tu.

 

 

Ak by sa deti chceli radšej zahrať vonku, pred Avionom je detské ihrisko.

Ďalšou možnosťou je detské centrum Fan Park nad hračkárstvom All Toys. Dostanete sa tam výťahom.
Môžu sem prísť deti od 2 rokov a do 140 cm, v sprievode rodičov. Zaplatíte 3,50 € za dieťa na 2 hodiny.
Deti tu sa vybláznia na trampolínach, v guličkách, na šmykľavkách a podobne.


V Avione sme našli aj šachovnicu, no bez figúrok. Od 9.00 do 21.00 hod. je pre deti otvorené aj detské kino. Nájdete ho hneď vedľa Fan Parku.

 Plusom sú pekné a čisté miestnosti na prebaľovanie bábatok, priestory na dojčenie detí aj parkovanie pre rodiny.

 

 

 

 

Avion Shopping Park
Ivanská cesta 16
82104 Bratislava


+421 905 812 513
avion.bratislava@ikea.com

https://www.avion.sk/sk-sk
Otváracie hodiny:
Po: 9 - 21
Ut: 9 - 21
St: 9 - 21
Št: 9 - 21
Pi: 9 - 21
So: 9 - 21
Ne: 9 - 21

Odporúčame

blog

Kam s deťmi za vodou aj v zime

Chcete sa zohriať, vyblázniť a zároveň si oddýchnuť v termálnych prameňoch? Tu je niekoľko tipov z okolia Bratislavy.Viac
05.11.2016
odporúčame!
cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!
iná akcia

Babka, dedko, ideme do múzea!

Program zameraný pre starých rodičov s vnúčatami vo veku 7 až 12 rokov. Vo výstavách múzea je pre deti pripravený vzdelávací...Viac
Ut 18.8.2020 / Bratislavský hrad
odporúčame!