Nakupovanie s deťmi - Avion

nákupné centrum

Testujeme Avion. Každý z nás sa občas ocitne v situácii, že potrebuje kúpiť dieťaťu nové topánky, alebo sebe spodnú bielizeň, či ísť s mužom vybrať oblek.

 

Všetko z toho musí sadnúť a preto treba chodiť, hľadať a skúšať. Niekedy máme šťastie, inokedy je to na zbláznenie. Zvlášť náročné to môže byť s malými deťmi. Jedno treba dojčiť a to väčšie vymýšľa alebo je otravné. Bodaj by nebolo! Veď aké dieťa môže baviť chodenie po obchodoch a preberanie kravát, topánok či šiat? Keď ale pri nakupovaní budete myslieť aj na deti, všetko zvládnete v pohode a dobrej nálade.

Ako prvý sme otestovali Avion.

Čo tu nájdete?

Jednou z bezplatných možností, kde zabaviť dieťa je ohradené ihrisko Playtime na prízemí. Deti vyzujete a zábava sa môže začať. Šmykľavky, preliezky, tunely...to všetko v magickej zvieracej ríši. Rodičia si tu môžu posedieť alebo sledovať svoje deti z kaviarne kúsok od ihriska. Priestor je vhodný aj pre maličké deti.

Na celej ploche Avionu je mnoho rôznych elektrických hračiek (za poplatok). Nájdete tu elektrické auto, formulu, zvieratká, vláčik a podobne.

Dole na prízemí sa nachádza klzisko. Verejnosť sa môže korčuľovať cez týždeň vo večerných hodinách, počas víkendov od 10.00 do 19.00 hodiny. Ak sa Vám tento nápad zapáčil ale korčule ostali doma a navyše tupé, nič to! Pomôžu Vám v požičovni.


Kúsok odtiaľto môžete vidieť železničnú stanicu. Po Avione Vás vláčik zvezie za 1,70€. Cestovný poriadok tu nájdete vyvesený. Tak šťastnú cestu!

Presne na mlieste, kde ste nastúpili aj vystúpite. Oproti Vám je výťah. Ním sa môžete dostať na 1. poschodie kde čaká guličkový svet (zdarma) alebo detský kútik Avino.Detský kútik Avino

Nájdete tu klasické preliezky, šmykľavky, guľôčky, nintendo Wii, šliapacie autíčka a plasmacary, stôl na kreslenie, stavebnice a detskú kuchynku, vzdušný hokej, stolový futbal a podobne.
 

 

 

Ak by sa deti chceli radšej zahrať vonku, pred Avionom je detské ihrisko.

Ďalšou možnosťou je detské centrum Fan Park nad hračkárstvom All Toys. Dostanete sa tam výťahom.
Môžu sem prísť deti od 2 rokov a do 140 cm, v sprievode rodičov. Zaplatíte 3,50 € za dieťa na 2 hodiny.
Deti tu sa vybláznia na trampolínach, v guličkách, na šmykľavkách a podobne.


V Avione sme našli aj šachovnicu, no bez figúrok. Od 9.00 do 21.00 hod. je pre deti otvorené aj detské kino. Nájdete ho hneď vedľa Fan Parku.

 Plusom sú pekné a čisté miestnosti na prebaľovanie bábatok, priestory na dojčenie detí aj parkovanie pre rodiny.

 

 

 

 

Avion Shopping Park
Ivanská cesta 16
82104 Bratislava


+421 905 812 513
avion.bratislava@ikea.com

https://www.avion.sk/sk-sk
Otváracie hodiny:
Po: 9 - 21
Ut: 9 - 21
St: 9 - 21
Št: 9 - 21
Pi: 9 - 21
So: 9 - 21
Ne: 9 - 21

Odporúčame

iná akcia

Karneval na ľade

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto vás pozýva na Karneval na ľade. Kde? Zimný štadión Ondreja Nepelu, tréningová hala. Pozývame...Viac
Ne 12.2.2023 / Zimný štadión Ondreja Nepelu (Slovnaft Aréna)
odporúčame!
cukráreň

Elezi - Vajnory

Rodinná cukráreň, ručná výroba, tradičné receptúry, klasické prírodné suroviny, bez pridania chemických konzervačných látok...Viac
ihriská a parky

Železná studienka a Partizánska lúka

Patria medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Obe sú súčasťou Bratislavského lesoparku a nachádzajú sa na juhu...Viac
zvieratá a farmy

Biofarma Príroda

Salaš Biofarma Príroda je ideálne miesto na poldenný výlet. Nájdete tu všetky možné domáce zvieratá, hladkaciu ZOO, ihrisko pre...Viac