Plávanie Korytnačka

cvičenie a plávanie

Plávanie Korytnačka je detské plavecké centrum pre kojencov, batoľatá a deti v predškolskom veku. Plavecké nie v zmysle športového plávania, ale v zmysle zážitkov a privykania malých detičiek na vodu v spoločnosti rodičov.

Aktuálne kurzy:
- detské plávanie
- kojenecké plávanie
- plávanie pre batoľatá

Na výber sú kurzy - víkendové, 4-týždňové, 3-mesačné a 6-mesačné. 
Korytnačka je špecializované “plavecké” centrum pre bábätká a deti – od 4 mesiacov po 5 rokov. Vo vlastnom bazéne v Bratislave – Vrakuni prebiehajú kurzy pod vedením kvalifikovaných inštruktoriek. Deti sa na našich kurzoch učia pohybovať sa vo vode. Voda a prostredie je udržiavané v maximálnej čistote, celé priestory sú denne čistené a dezinfikované.

K dispozícii je interiérový bazén s veľkosťou  10 x 7 m, hĺbkou 120 cm a teplotou 34°C. Pre deti a rodičov je tiež k dispozícii perlička.

Po plaveckej hodine sa môžu detičky najesť a rodičia posedieť v spoločenskej časti, ktorá je spojená s detským kútikom pre deti. K dispozícii  je  vybavená kuchyňa , ktorá je k dispozícii pre rodičov a ich deti.

Termíny kurzov

Kde sa pláva:
Mostná 33, Bratislava – Vrakuňa

Plávanie Korytnačka
Mostná 33
Bratislava


0902 323 039
plavanie@plavaniekorytnacka.sk

http://www.plavaniekorytnacka.sk/
Otváracie hodiny:

Odporúčame

divadlo

Bibiana dom umenia pre deti

Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac
blog

Top 10 kaviarní s detským kútikom

Hľadáte kaviareň, kde si budete môcť kávu aj vychutnať a v pohode dopiť? A kde sa vaše deti budú cítiť tiež dobre? Pripravili sme...Viac
14.02.2016
odporúčame!
iná akcia

Denný letný výtvarný tábor

17.8.2026 - 21.8.2026 / Stredisko kultúry Vajnorská
odporúčame!
blog

Najlepšie ihriská v Bratislave a okolí

Radi chodíte s deťmi von, no otravuje vás už chodiť na to isté ihrisko? Tipov, kde ísť v rámci Bratislavy a okolia je viac ako...Viac
03.10.2016
odporúčame!