TimeOut v Auparku

detské centrum

Detský kútik pre menšie aj väčšie deti je príjemným miestom pre Vaše deti, kde sa pod dozorom zahrajú aj zabavia zatiaľ čo vy si nakúpite.

  • Tento detský kútik najdete na druhom poschoodí nákupného centra Aupark. Vhodné je pre deti do 10 rokov. Deti nad 3 roky tu môžu pod profesionálnym dozorom bez rodičov ostať samé. Mladšie deti sa tu výborne zahrajú tiež ale musia byť v sprievode rodiča alebo blízkej osoby.

  • Možnosti: Priestor je celkom rozľahlý, čiže deti sa tu môžu hrať naháňačky, skrývačky, jazdiť na malých motorkách, skákať na trampolíne, alebo sa hrať v dvoch guličkových bazénoch. Nachádza sa tu aj stan so stolom, ktorý je určený pre detské dielničky. Okrem toho tu deti nájdu množstvo hračiek pre rozvoj jemnej motoriky alebo koordinácie tela, preliezky s tunelmi, televízor s rozprávkami, na poschodí počítačové hry, šmykľavky pre malé deti a podobne.

  • Toalety: Sú v priestore, nájdete tu aj sprchový kút.

  • Občerstvenie: Občerstviť sa môžete v tunajšom bare odkiaľ sledujete deti.

  •  

TimeOut
Einsteinova 3541/18
Bratislava


+421 911 965 004
auparkba@timeoutplus.sk

http://aupark-bratislava.sk/store/timeoutdetskktik
Otváracie hodiny:
Po: 10 - 21
Ut: 10 - 21
St: 10 - 21
Št: 10 - 21
Pi: 10 - 21
So: 9 - 21
Ne: 9 - 21

Odporúčame

cukráreň

Elezi - Vajnory

Rodinná cukráreň, ručná výroba, tradičné receptúry, klasické prírodné suroviny, bez pridania chemických konzervačných látok...Viac
koncert

Mikulášsky koncert

4.12.2019 - 4.12.2019 / Slovenské národné divadlo - Opera
odporúčame!
vyhliadka

Drevená rozhľadňa na Kolibe

Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
detské oslavy

Makovice

Komunitný priestor s kaviarňou a vegetariánskou kuchyňou v Stupave. V Makovici sa pravidelne organizujú workshopy, diskusie,...Viac