výstava
iná akcia

Deti. Zvery. Dinopark

Dinosaury sa opäť vracajú do Centralu. Jedinečná výstava gigantických plazov v Centrali začína od 25. marca 2022! Zažite návrat do fascinujúcej doby druhohôr a poďte sa spolu s nami pozrieť, aké tvory žili v minulosti. Čaká na vás skutočné dobrodružstvo, pretože najväčšie plazy, ktoré kedy žili na Zemi.

25.03.2022, Pi - 31.05.2022, Ut

Na všetkých, malých aj veľkých, si zuby brúsia dinosaury z Dinoparku, sprievodné aktivity či namakané 3D Dinokino plné strhujúcich efektov. Vstúpiť môže každý nebojácny návštevík, bez ohľadu na vek! 

Na vás a na vaše deti čaká unikátna výstava až 52 statických a dynamických modelov dinosaurov aj v životných veľkostiach. V spolupráci s DINOPARKom vám prinášame exkluzívny zážitok, ktorý neuvidíte v žiadnom inom centre na Slovensku.

Tešiť sa môžete napríklad na kráľovského jaštera Tyranosaura Rexa a jeho 3 mláďatá, Chasmosaura, Triceraptopsa, Stegosaura či Allosaurusa.
Okrem vystavených modelov si o každom dinosaurovi budete môcť niečo zaujímavé prečítať. Dozviete sa v ktorom období žili, akí boli veľkí a čím sa živili. Zároveň si budete môcť otestovať svoje vedomosti.

Sprievodný program:

3D DINOKINO:
Každý deň od 5.4. 2022 si malí, ale aj veľkí dobrodruhovia môžu vychudnať 3D DINOKINO plné zaujímavých faktov, ktoré sa nachádza na prízemí kúsok od INFOPULTU.
Vstup je voľný a každý pri vstupe dostane 3D okuliare. Kino sa premieta v čase od 10:00 - 19:00, okrem obedovej prestávky od 14:00 do 14:45.

Nočné expedície:
Deti sa môžu tešiť na nočné expedície dinosaurov plné zážitkov a dobrodružstiev, ktoré sa uskutočnia:
8.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00
22.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00
29.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00

VÝSTAVA DINOSAURÍCH VAJEC:
Od 30.3. 2022 môžete objavovať a skúmať dinosaurie vajcia, ktoré budú vystavené na pasáži. Uhádnete, ktoré vajce je od ktorého dinosaura?

Všetky informácie nájdete aj na našom FB evente.

 

Odporúčame

cvičenie a plávanie

Jump aréna v Bratislave

Viete, kde si môžete v Bratislave zaskákať tak, že sa vam až zatočí hlava? Objavili sme veľkorysý priestor určený práve na...Viac
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
ihriská a parky

Železná studienka a Partizánska lúka

Patria medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Obe sú súčasťou Bratislavského lesoparku a nachádzajú sa na juhu...Viac
ihriská a parky

Vodárenská záhrada

Oddýchnite si vo Vodárenskej záhrade, ktorá je pre vás otvorená každý deň. Nachádza sa v areáli múzea, v tesnej blízkosti...Viac