film

Ella a čierny jaguár

Nové úžasné zvieracie dobrodružstvo zo srdca amazonského pralesa od tvorcov filmov Mia a biely lev a Vlk a lev. Dobrodružný príbeh o nerozlučnom priateľstve dievčaťa Elly a samice čierneho jaguára Hope.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
14.03.2024, Št

Ako malé dievča našla Ella v džungli stratené jaguárie mláďa. Puto, ktoré medzi nimi vtedy vzniklo, sa nedá pretrhnúť. Po rokoch sa opäť stretávajú a spoločne musia čeliť nebezpečným lovcom a pašerákom divých zvierat, pre ktorých je čierny jaguár najcennejšou trofejou.

Priateľstvo Elly a jaguára je len začiatkom veľkého a napínavého dobrodružstva, v ktorom budú nerozlučné kamarátky musieť čeliť silnejším a mocnejším.

Režisérom filmu je Gilles de Maistre, ktorý stojí za úspechom kinohitov Mia a biely lev a Vlk a lev. Všetky tri snímky majú jednu spoločnú črtu: priateľstvo medzi divým zvieraťom a herečkou je v nich skutočné. Predstaviteľka Elly Lumi Pollack strávila desať mesiacov v džungli, aby sa zblížila s dvoma mláďatami, ktoré sa striedali pred kamerou.

Le Dernier Jaguar (Autumn and the Black Jaguar), Francúzsko, 2024, 100 min, dabing, 7+
Réžia:
Gilles de Maistre
Hrajú: Emily Bett Rickards, Lumi Pollack, Paul Greene, Kelly Hope Taylor, Amanda Ip, Wayne Charles Baker

Film na ČSFD

Odporúčame

detské centrum

HappyBee

Centrum pre deti od bábatiek až po predškolákov, pohybová príprava už od 6 mesiacov, unikátny detský kútik. Nechýba kávička a...Viac
iná akcia

Otvorený ateliér: Láska

1.6.2024 - 29.6.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
vyhliadka

Rozhľadna na Veľkej Homoli

Ak máte radi krásne výhľady spojené s príjemnou turistikou, odporúčame výlet k rozhľadni na Veľkej Homoli. Rozhľadňa Alexandra...Viac
iná akcia

Cesta rozprávkovým lesom

Ne 23.6.2024 / Priehrada Lozorno
odporúčame!