iná akcia
karneval

Ružinovský detský karneval

Začiatkom februára bude v Ružinove opäť veselo a potešia sa najmä najmenší. Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetky deti Ružinovský detský karneval.

Táto akcia sa konala v minulostiDeti ale i rodičia sa budú môcť zabaviť ale i predstaviť svoju kreativitu už 2. februára od 15:00 v Dome kultúry v Ružinove.

Súčasťou karnevalu bude herná zóna pre najmenších, v ktorej sa dievčatá môžu zahrať s najnovšími Barbie bábikami na špeciálnych ružových vankúšoch. Chlapci si budú môcť postaviť najdlhšiu autodráhu Hot Wheels a zahrať sa s “angličákmi” do sýtosti. Ďalej sa návštevníci môžu tešiť na skákací hrad, maľovanie na tvár, tvorivé dielne a fotokútik.

Pre budúcich chrabrých rytierov alebo vznešené princezné sme pripravili akadémiu s DANCY SHAKE, na ktorej si povieme všetko to, čo by správny rytier a princezná mali vedieť.

Vrcholom programu bude technologická show nového formátu Robotrons - Železný anjeli Galaxie, v ktorom sa predvedú 2,5 metrový transformeri. Pripravené bude aj interaktívne divadlo Fifo a Vierka s piesňami pre deti a predstavenie v podaní Divadlo FÍ.

Počas podujatia prebehne aj súťaž o najkrajšiu doma vyrobenú masku, hodnotiť sa bude nápaditosť a fantázia. Najlepšie masky budú odmenené hodnotnými darčekmi.

Vstup na podujatie je zadarmo iba na vstupenku.

Vstupenky na podujatie si môže zadarmo vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 24. januára 2020 od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Odporúčame

blog

Kam s deťmi za vodou aj v zime

Chcete sa zohriať, vyblázniť a zároveň si oddýchnuť v termálnych prameňoch? Tu je niekoľko tipov z okolia Bratislavy.Viac
05.11.2016
odporúčame!
koncert

Sergej Prokofiev - Peter a vlk

21.3.2020 - 25.4.2020 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
festival

EduHry - deň plný hier na rozvoj a vzdelávanie detí

So 14.3.2020 / Dom kultúry Zrkadlový háj
odporúčame!
blog

Lyžovačka na Pezinskej Babe

Lyžiarske stredisko Baba nájdete len kúsok od Bratislavy, 12 km od mesta Pezinok. Nachádza sa na hrebeni Malých Karpát vo výške...Viac
10.01.2016
odporúčame!