Zeppelin cafe & souvenirs

kaviareň
cukráreň

Kaviareň sa nachádza v absolútnom centre Starého mesta, len pár krokov od legendárnej Rolandovej fontány. Do vnútra sa dostanete len po schodoch, chýba bezbariérový vstup, ako to už je vo všetkých historických domoch v tejto zóne. My sme sa stretli s ústretovým personálom, ktorý sa ponúkol kočík preniesť.

Alternatívou v dobrom počasí je príjemná terasa priamo pred podnikom, tam žiadne schody nie sú. Ak máte radi ruch Starého mesta, ste tu na správnej adrese.

Kaviareň je rozdelená na dve časti. V oboch si môžete posedieť pri voňavej káve, ochutnať domáce koláče či sviežu makovú tortu, alebo cheesecake. Okrem tradičného tvarohového s ovocím, nezaváhajte pri čokoládovom alebo limetkovom. Ponuka je pestrá a rôznorodá, denne sa mení lebo na každý deň v Zeppeline pečú nové, čerstvé dobroty. V predu sa sústreďuje aj predaj suvenírov. V zadnej časti je znova pult s koláčmi a tortami, sedenie a malý detský kútik.

Detské menu: Koláče aj drobné pečivo, ktoré tu ponúkajú sú robené podľa domácich receptúr Zeppelinu. Nič sa nekupuje v obchodoch ako predvyrobené, všetko si pečú sami. V lete pripravujú koláče z ovocia zo samozberu. Dobroty ocenia aj Vaše deti. V nápojovom lístku kaviarne sú freshdžúsy.

Toalety: Nachádzajú sa priamo v kaviarni. Prebaľovací pult chýba.

Parkovanie: najbližšie bezplatné parkovanie je na nábreží pri Dunaji, najbližšie platené parkovisko je "u Uršuliniek" na Uršulínskej (pri Primaciálnom paláci). 


  •  
    Zeppelin Cafe & Souvenirs
    Sedlárska 10
    Bratislava


    +421 911 110 287
    mail@zeppelincafe.sk

    http://www.zeppelincafe.sk/
    Otváracie hodiny:
    Po: 8:30 - 22
    Ut: 8:30 - 22
    St: 8:30 - 22
    Št: 8:30 - 22
    Pi: 8:30 - 22
    So: 8:30 - 22
    Ne: 8:30 - 22

    Odporúčame

    divadlo

    Bibiana dom umenia pre deti

    Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu...Viac
    blog

    Kam s deťmi do reštaurácie? Top tipy v Bratislave

    Hľadáte miesto, kde zorganizovať rodinnú oslavu a obávate sa ako to zvládnu deti? Alebo máte chuť len tak večer zájsť s priateľmi...Viac
    25.07.2016
    odporúčame!
    vyhliadka

    Drevená rozhľadňa na Kolibe

    Pozrite sa z výšky 15-tich metrov na Bratislavu. Nová rozhľadňa na Kamzíku vám ponúkne jedinečný výhľad.Viac
    divadlo

    Muflón Ancijáš

    Nebojte sa plniť si svoje sny! Pôvodná slovenská opera (nielen) pre deti na motívy knižnej predlohy Braňa Jobusa.Viac
    6.2.2026 - 19.6.2026 / Slovenské národné divadlo - Opera
    odporúčame!